Yavin

Máte někdo ten stroj na donuts z Lidlu? Funguje?

Má cenu si to kupovat

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím sice co je donuts,
Doplňuji:
Nevím sice co je donuts, ale přístroje a nářadí prodávané u Lidla patří ke špičce toho lacinějšího zboží. Osobně mám od Lidla mnoho nářadí a přístrojů k naprosté spokojenosti.

Další odpovědi
štamgast

Nekupuj to, já si v Lidlu koupil tolik jejich laciných věcí a většina se pokazila-pila se nedá po pár použití zapnout, bruska se po jednom broušení otupila.

Damiana

Nemám, ale přijde mi to jako klasický vaflovač nebo toustovač. Záleží na použitém materiálu, hlavně, aby snesl vysoké teploty a neolupoval se. Měla jsem drahý přístroj od Tescomy a nestál za nic, tohle žádná extra pálka není, jestli máš chutě Homera Simpsona, tak ho určitě využiješ. 🙂

salsa verde

taky jsem nad ním uvažovala ale pak jsem si řekla že bysme to použili párkrát a leželo by to ve skříni zakutané. Tak jsem to vzdala ale za tu cenu…pokud víš že to využiješ-proč ne.

MacChill

http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/lidl_cz/hs­.xsl/index_26083­.htm

jde asi spíš o to jak se připraví těsto… ale myslim si že tak těžký to nebude