Zlatý

Máte někdo techniku na půlení prášku, aniž by se vám ve výsledku rozletěl do dvou světových stran?

Zakrýt rukou? To v ní zase skončí ten nůž ;{)>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

drž ho palcem a ukazováčkem levé ruky a pravou krájej a nerozletí se ti
v lékárně koupíš i děličku na léky
Doplňuji:
http://www.reproplast.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

většinou léky nepůlím a když už musím, tak akorát paralen a ten přelomím ručně, bez nože.
Jinak musíte krájet opatrně, ne na jeden zátah, to pak praskne a rozlítne se, pomalu krájet, kolébat ostřím dopředu a dozadu, mě to zabralo :)

Zlatý

Jak zmiňuje Hanulka11, na radu lékaře jsem si koupil jakýsi "nárychtuňk", který po vložení piluli rozdělí na libovolné díly, aniž by porce létaly do okolí. Lze ho pořídit v každé lékárně a tuším, že stál necelou stovku. Ovšem všechno, a ceny zejména se vyvíjejí...

Stříbrný

já používám oba palce a ukazováčky proti sobě, nehty na palcích zaryté do půlicí brázdičky v léku a lomím směrem k sobě nahoru a držím je stále v ruce, nic neodlítne, nůž jsem zrušila

Zlatý

Můžu doporučit takové to udělátko z lékárny, možná to najdeš i někde v drogerii. Stojí to pár fiňárů a skutečně to funguje. Dařilo se mi s tím i čtvrcení tablet, když nebyly k mání v předpsané gramáži nebo dávce.

Bronzový

jemne pridrzovat z palcem a ukazovackem.uz pulim od svych trinacti.je to o zvyku.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.