Matthew

Máte někdo svoji teorii, jak by mohly tyhle zvuky vznikat ??? :)

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/293321-nezname-zvuky-vychazejici-ze-zeme-zni-celym-svetem.html

Celkem zajímavá záhada, pokud mu teda někdo nestojí za zády a netroubí na roh :D

Nejlepší odpověď
anonym

Za všechno můžou mimozemšťani.

Další odpovědi
mosoj

Ano. Při určité konstelaci vzduchových vrstev v atmosféře ( pamatuji si že otec vždy říkal, že se bude měnit počasí) dochází k odrazu zvuků (způsobených normální lidskou činností) v atmosféře a v určité oblasti je tento zvuk slyšet velmi daleko.
Bydlel jsem na Šumavě v místě kde byl krásný rozhled velmi daleko do oblasti kde vedla železniční trať. Byla tak daleko že normálně zvuk slyšet nebyl. Několikrát za rok nastala ale situace že jsme vlak slyšeli jet a velmi silně. Jako by jel někde za kopcem.
Zdar konci světa. Že nastane se ví, jenom se neví kdy. Je třeba více pozorovat přírodu.
Nesouhlasím ani s vyjádřením že se po UFO jedná o největší záhadu. Já osobně za největší záhadu považuji crop circkle . A ještě větší záhada je ,že to žádné oficiální instituce nezajímá, raději vyvíjejí zbraně. Možná že budou zapotřebí.

http://www.go­ogle.cz/imgres?im­gurl=http://u­pload.wikimedi­a.org/wikipedi­a/commons/thum­b/c/c4/Crop_cir­cles_Swirl.jpg/300px-Crop_circles_Swir­l.jpg&imgrefur­l=http://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Crop_circle&h=227&w=­300&sz=27&tbnid=4EL9U­Lal7thEbM:&tbnh=91&t­bnw=120&prev=/se­arch%3Fq%3Dcro­p%2Bcircles%26tbm%3­Disch%26tbo%3Du­&zoom=1&q=crop+­circles&usg=__eH­r_UTvcovLrSd4QDtTP3Z­Y2Csk=&docid=D1wO83Bm­qsnaAM&hl=cs&sa=­X&ei=8x8eUbHuH8zit­QaEhIHQBA&sqi=2&ve­d=0CD0Q9QEwAQ&dur=786

SickBreed

Mám jednu teorii. Někdo mu stojí za zády a troubí na roh.

Beer4Real

Žádná záhada to není, prostě jenom neznáme všechna tajemství naší planety.
Jak psal Mosoj o kruzích v obilí, tak to už s určitostí víme že to nejsou lidské výtvory a bylo to několikrát dokázáno. Ale pokud by nás chtěla nějaká jiná civilizace zničit tak to udělají už dávno a nečekají, protože my se ani nemáme čím bránit.
Konec naší civilizace musí někdy nastat, nic netrvá věčně, ale pochybuji že někdo z nás tady se toho dočkáme.
Myslete lidi pozitivně, je toho hodně pěkného ještě před námi :)

mrblackwell

Že by něco jako zvuková fatamorgána ?