koťátko

máte někdo skušenost s windows 7 ? doposud jsem používala jen XP ale téměř na všech notbucích je instalována sedmička

a když je tam XP nevyhovují mi parametry netbooku.Co je lepší xp nebo windows 7 ? díky za názor

Nejlepší odpověď
alexandra

Určitě je Windows7,lepší­.A jestli ne lepší,tak alespoň hezčí.Já ho mám v počítači a moc se mi líbí.Na Notebooku mám zase XP,tak to střídám a ani mi to nepřijde.Určitě si kupte Windows7,není se čeho bát,žádný problém Vám to nebude dělat a je tam i hodně dobrých funkcí navíc.

Další odpovědi
MILAN1961

Již rok používám Win7,žádné problémy jsem nezaznamenal,jsem spokojen i s grafickým provedením.Do­poručuji.