Avatar uživatele
Toga

Máte někdo sen žít v jiné zemi než v Česku/Slovensku?

Chtěla bych vědět zda je hodně lidí jako já… Můj velký sen je podívat se do USA (a nějakou dobu tam strávit) a pak bych se chtěla podívat na Nový Zéland a do Afriky. Máte někdo taky takový sen? Nebo po případě je tu někdo kdo si takovýto sen splnil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, Alesh, anonym před 4499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tatanka

Někdy a v poslední době docela často bych velmi rád žil nejenom v jiné zemi, ale možná i na jiné planetě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na nějaký čas určitě. Trvale bych ale nechtěl měnit. Raději bych vyměnil vládu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

No já jsem strávila 4 měsíce v USA, 2 měsíce na Novém Zélandu a jeden měsíc v JARu, všechno to bylo v rámci stáží na VŠ a teď se chystám na jeden rok jet zpátky Nový Zéland na working holiday :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

„podívat se“, to ano, ale žít určitě ne – na rozdíl od bratrance, který se „nejlépe natrvalo“ chystá do Německa s tím, že chce platit daně někomu, kdo ví, jak s nimi naložit (což se mu ale nedivím). Mám tady práci, kterou mám rád, a svůj závodní scrabble, který je vázán na češtinu ;{)> a za anglický bych ho vyměnit nechtěl, ten je úplně o něčem jiném. Podívat bych se chtěl do USA, ale i do Itálie, Rakouska, Francie, Ruska … otázkou je, kde na to vzít ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sny jsou od toho, aby se plnily. Tak vam preji , aby vam neco z vasich prani vyslo.
Ja si obcas take nejake plnim. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ano, v Americe. Hamburgery, Socha svobody, Bílý dům, Florida, Beverly Hills, Hollywood, Indianapolis Motor Speedway atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonie

Je mi teprv šestnáct, ale byla jsem už ve francii u eiffelovky, v chorvatsku, řecku, itálii, v bruselu u atomu, v londýně různě po památkách, včera jsem byla ve Vídni..
A chci cestovat! Hodně. Chtěla bych. Ale asi přesně tak – kde na to pak vzít peníze..?
Možná bych chtěla odstěhovat se natrvalo, ale jediná země do které bych takhle chtěla je Anglie nebo tam někde, Skotsko, Irsko.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

No chtěl abych měl práci ve svém oboru a jakous jistotu do budoucna. Ale kde prosím Vás ? Svět se hroutí, kolabuje, stávky, protesty, nepokoje, sociální bouře. Tohle dobře nedopadne…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek