Pokročilý

Máte někdo sen žít v jiné zemi než v Česku/Slovensku?

Chtěla bych vědět zda je hodně lidí jako já... Můj velký sen je podívat se do USA (a nějakou dobu tam strávit) a pak bych se chtěla podívat na Nový Zéland a do Afriky. Máte někdo taky takový sen? Nebo po případě je tu někdo kdo si takovýto sen splnil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Někdy a v poslední době docela často bych velmi rád žil nejenom v jiné zemi, ale možná i na jiné planetě.

Další odpovědi:

Zlatý

Na nějaký čas určitě. Trvale bych ale nechtěl měnit. Raději bych vyměnil vládu.

Zlatý

No já jsem strávila 4 měsíce v USA, 2 měsíce na Novém Zélandu a jeden měsíc v JARu, všechno to bylo v rámci stáží na VŠ a teď se chystám na jeden rok jet zpátky Nový Zéland na working holiday :o)

Zlatý

"podívat se", to ano, ale žít určitě ne - na rozdíl od bratrance, který se "nejlépe natrvalo" chystá do Německa s tím, že chce platit daně někomu, kdo ví, jak s nimi naložit (což se mu ale nedivím). Mám tady práci, kterou mám rád, a svůj závodní scrabble, který je vázán na češtinu ;{)> a za anglický bych ho vyměnit nechtěl, ten je úplně o něčem jiném. Podívat bych se chtěl do USA, ale i do Itálie, Rakouska, Francie, Ruska ... otázkou je, kde na to vzít ;{)>

Sny jsou od toho, aby se plnily. Tak vam preji , aby vam neco z vasich prani vyslo.
Ja si obcas take nejake plnim. :-)
-iv-

Bronzový

Ano, v Americe. Hamburgery, Socha svobody, Bílý dům, Florida, Beverly Hills, Hollywood, Indianapolis Motor Speedway atd.

Pokročilý

Je mi teprv šestnáct, ale byla jsem už ve francii u eiffelovky, v chorvatsku, řecku, itálii, v bruselu u atomu, v londýně různě po památkách, včera jsem byla ve Vídni..
A chci cestovat! Hodně. Chtěla bych. Ale asi přesně tak - kde na to pak vzít peníze..?
Možná bych chtěla odstěhovat se natrvalo, ale jediná země do které bych takhle chtěla je Anglie nebo tam někde, Skotsko, Irsko.. :)

Stříbrný

No chtěl abych měl práci ve svém oboru a jakous jistotu do budoucna. Ale kde prosím Vás ? Svět se hroutí, kolabuje, stávky, protesty, nepokoje, sociální bouře. Tohle dobře nedopadne...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.