Toga

Máte někdo sen žít v jiné zemi než v Česku/Slovensku?

Chtěla bych vědět zda je hodně lidí jako já… Můj velký sen je podívat se do USA (a nějakou dobu tam strávit) a pak bych se chtěla podívat na Nový Zéland a do Afriky. Máte někdo taky takový sen? Nebo po případě je tu někdo kdo si takovýto sen splnil?

Nejlepší odpověď
tatanka

Někdy a v poslední době docela často bych velmi rád žil nejenom v jiné zemi, ale možná i na jiné planetě.

Další odpovědi
Drap

Na nějaký čas určitě. Trvale bych ale nechtěl měnit. Raději bych vyměnil vládu.

Lucijej

No já jsem strávila 4 měsíce v USA, 2 měsíce na Novém Zélandu a jeden měsíc v JARu, všechno to bylo v rámci stáží na VŠ a teď se chystám na jeden rok jet zpátky Nový Zéland na working holiday :o)

quentos

„podívat se“, to ano, ale žít určitě ne – na rozdíl od bratrance, který se „nejlépe natrvalo“ chystá do Německa s tím, že chce platit daně někomu, kdo ví, jak s nimi naložit (což se mu ale nedivím). Mám tady práci, kterou mám rád, a svůj závodní scrabble, který je vázán na češtinu ;{)> a za anglický bych ho vyměnit nechtěl, ten je úplně o něčem jiném. Podívat bych se chtěl do USA, ale i do Itálie, Rakouska, Francie, Ruska … otázkou je, kde na to vzít ;{)>

anonym

Sny jsou od toho, aby se plnily. Tak vam preji , aby vam neco z vasich prani vyslo.
Ja si obcas take nejake plnim. 🙂

  • iv-

štamgast

Ano, v Americe. Hamburgery, Socha svobody, Bílý dům, Florida, Beverly Hills, Hollywood, Indianapolis Motor Speedway atd.

Tonie

Je mi teprv šestnáct, ale byla jsem už ve francii u eiffelovky, v chorvatsku, řecku, itálii, v bruselu u atomu, v londýně různě po památkách, včera jsem byla ve Vídni..
A chci cestovat! Hodně. Chtěla bych. Ale asi přesně tak – kde na to pak vzít peníze..?
Možná bych chtěla odstěhovat se natrvalo, ale jediná země do které bych takhle chtěla je Anglie nebo tam někde, Skotsko, Irsko.. :)

lexx

No chtěl abych měl práci ve svém oboru a jakous jistotu do budoucna. Ale kde prosím Vás ? Svět se hroutí, kolabuje, stávky, protesty, nepokoje, sociální bouře. Tohle dobře nedopadne…