bolak

Máte někdo rozumné vysvětlení, proč by jel Kramný do vraždit do Egypta?

Nezajímá mě jestli je vinen nebo nevinen, to ať si rozhodnou pyžamáci, nejsem na jedné ani na druhé straně, každopádně ptám se objektivně, nemyslím si že by byl Kramný nějaký idiot, takže jaký měl důvod jet vraždit zrovna do Egypta, kde hrozí trest smrti?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud to udělal, tak je možné, že spekuloval s tím, že policie v Egyptě vyšetřování „odflákne“.

Další odpovědi
anonym

Prý je tam levnější elektrika a blbé jističe.

anonym

Ne vzdy si pachatel planuje cas a misto, nekdy proste rupnou nervy a k cinu dojde spontanne prave v ten moment. Tento pripad nesleduju, mluvim obecne.

VeRe1983

Tak výjezdní zabijačky můžou mít výhodu v tom, že má pachatel celkem ušetřenou práci při zametání stop. A pokud jede někam do Tramtárie, tak dvojnásob. Stejně mi přijde bizarní, jak se justiční mašinérie a novináři snaží tuhle věc přišít Kramnému jen proto, že tam byl taky a jeho nejhorším prohřeškem je to, že se odtamtud vrátil živý.

ivzez

Nemám.

V tom případě je podle mne hodně nejasného,
počkejme si, co se soudu podaří prokázat.

mosol

Vůbec nevím, ale pokud o ustojí, nemá někdo na něj mobil?

bolak

Lamalam: nad tím jsem uvažoval, ale není to až moc velký riziko, riskovat smrt za to že by mu to „mohlo“ projít?

Lamalam

Jenom moje spekulace, nevím jestli to udělal a proč to udělal zrovna v Egyptě.

bolak

mně tam pořád nesedí to dítě, kdyby zabil ženu, oukej, to se děje běžně (kdyby ho podváděla), ale co to dítě? kdyby nebylo jeho tak by to možné bylo, ale myslím že se snad i prováděly testy, tak jedině že by to u toho dítěte byla nehoda (chtěl zabít ženu a holka se do toho nějak připletla), jinak nevim..

bolak

VeRe1983.: je fakt že tam byl v tu dobu ramadán, takže mohl počítat s tím že to odflákne, protože nikdo z cajtů nebude makat..