Avatar uživatele
bolak

Máte někdo rozumné vysvětlení, proč by jel Kramný do vraždit do Egypta?

Nezajímá mě jestli je vinen nebo nevinen, to ať si rozhodnou pyžamáci, nejsem na jedné ani na druhé straně, každopádně ptám se objektivně, nemyslím si že by byl Kramný nějaký idiot, takže jaký měl důvod jet vraždit zrovna do Egypta, kde hrozí trest smrti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Pokud to udělal, tak je možné, že spekuloval s tím, že policie v Egyptě vyšetřování „odflákne“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Prý je tam levnější elektrika a blbé jističe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne vzdy si pachatel planuje cas a misto, nekdy proste rupnou nervy a k cinu dojde spontanne prave v ten moment. Tento pripad nesleduju, mluvim obecne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Tak výjezdní zabijačky můžou mít výhodu v tom, že má pachatel celkem ušetřenou práci při zametání stop. A pokud jede někam do Tramtárie, tak dvojnásob. Stejně mi přijde bizarní, jak se justiční mašinérie a novináři snaží tuhle věc přišít Kramnému jen proto, že tam byl taky a jeho nejhorším prohřeškem je to, že se odtamtud vrátil živý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nemám.

V tom případě je podle mne hodně nejasného,
počkejme si, co se soudu podaří prokázat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosol

Vůbec nevím, ale pokud o ustojí, nemá někdo na něj mobil?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Lamalam: nad tím jsem uvažoval, ale není to až moc velký riziko, riskovat smrt za to že by mu to „mohlo“ projít?

před 3050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Jenom moje spekulace, nevím jestli to udělal a proč to udělal zrovna v Egyptě.

před 3050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

mně tam pořád nesedí to dítě, kdyby zabil ženu, oukej, to se děje běžně (kdyby ho podváděla), ale co to dítě? kdyby nebylo jeho tak by to možné bylo, ale myslím že se snad i prováděly testy, tak jedině že by to u toho dítěte byla nehoda (chtěl zabít ženu a holka se do toho nějak připletla), jinak nevim..

před 3047 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

VeRe1983.: je fakt že tam byl v tu dobu ramadán, takže mohl počítat s tím že to odflákne, protože nikdo z cajtů nebude makat..

před 3047 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek