martinek10

Máte někdo recept na zapečené těstoviny se slaninou?

Nejlepší odpověď
venkovan

Slaninu bych v těstovinách nekazil. Ty bych si dobře uvařil aby nelepily, přiměřeně podle chutí ochutil kořením a slaninu si samotnou opekl a následně bych vše prostřednictvím zubů a žaludku smíchal.

Další odpovědi
hanulka11

tak se přiznám to jsem nikdy nevařila ,ale zde jsou různé recepty na výběr

http://www.go­ogle.cz/search?q=za­pe%C4%8Den%C3%A9+t%C4%9B­stoviny+se+sla­ninou&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=E_2ETbGhNc3SsgbXl­v2yAw

jmhad

receptů může existovat mnoho,ale pokud máte představivost,zkus­te to i bez nich.Vždyť když použijete tučnější uzené či špekový /polský/ salám,tak tam ta slanina vlastně je.Odmyslete si to libové maso a vařte to stejně.Možná se to napoprvé nepovede podle představ,ale vše je relativní.

jey

do nudli muzes vsechno !!!
Ja bych tu slaninu lehce opranzila, uvarene scezene nudle s ni zamichala, pridala cerne vypeckovane olivy, feta cheese trochu neceho zeleneho, jako jarni cibulku, petrzelku, celerovou nat, pazitku ( no co najdes), cherry tomatoes ( takova ta malinka rajcatka jsou take fine )
FANTAZII SE MEZE NEKLADOU !!! chutku !! J.

191luck

ja teda pokazde improvizuji, ale vzdy se mi osvedcila tato kombinace- trochu hub, vice houboveho koreni, divoke koreni(bobkovy list, nove koreni, pepr)smetana. osmahnout SLANINU, pak pridat zbytek a to vse chvilku povarit(cca 15min.). dat na uvarene testoviny, zapect a ke konci peceni pridat nastrouhany syr. a pak…ham