michalek 123

Máte někdo prosím zkušenost se stránkami www.manualni-prace.cz? Jedná se o práci na doma, chtějí opět vztupní poplatek,

Odpovědi
Hamon

Vidim to na skvely privydelek. Sice maly, zato trvaly. Pro provozovatele.

anonym

Obecně platí: Nikdy, ale naprosto nikdy, nebrat jakoukoliv aktivitu, která slibuje zisk na netu, když předtím zaplatíte poplatek. Je to zlodějna.

Dochy

Po chvilce hledání:
„ahoj, jsem jeden z blbců, co na to skočil. Bylo to teď před vánocema, po mě chtěl „jen“ 660,–. Vim, že se peníze nemají posílat předem, ale nouze klepe na dveře a poprvně jsem to riskla. Ten chlap je pěkně arogantní, když jsem chtěla vrátit peníze, poslal mě zostra do háje. Trochu jsem zkoušela vyhrožovat, že to tak nenechám, ale na právníka nemám, vůbec se v právu nevyznám… tak to usnulo. Vůbec to není plnění obálek, jak sliboval, ale dávání inzerátů na práci, a ty nebožáci co se ozvou a naletí tak platí a tak dál – vlastně regulérní letadlo, že? Kdyby se našel někdo, kdo se vyzná a podá hromadný oznámení, tak se určitě přidám, ale sama do něj nejdu… sorry, nemám na tohle žaludek takovej sr.č“

http://www.emi­mino.cz/disku­se/manualni-pracecz-93515/stranko­vani/2/

http://finance­.idnes.cz/pra­ce-z-domova-a-privydelek-internetova-lavina-fla-/viteze.aspx?c=A120402­_113148_viteze_sov

Emefej

Zkušenost nemám, ale celé to působí podezřele, já osobně bych do toho nešel.

marci1

Jedná se o podvod – Denis Vinček : http://podvod­nefirmy.cz/to­mas-velcl-a-manualni-prace-cz/
Doplňuji:
TV zpravodajství : http://www.you­tube.com/watch?v=d7vjfWX­h8n4

bolak

Poplatek za co? Logicky oni ti nabízejí práci která se jim musí vyplatit, takže tím že po tobě chtějí nějaký poplatek vlastně riskují to že ty je odmítneš a tudíž sami sebe připravují o potencionální výdělek, což dává smysl jen v případě že by to celé byl jen podvod.

Nabídni jim, že případný poplatek si můžou odečíst z tvé první výplaty. Pokud je poplatek skutečně tak zanedbatelný vzhledem ke slibované budoucí mzdě, tak takový návrh nemůžou odmítnout. Pokud tedy nejde o podvod…