bokksa

Máte někdo prosím dobrý recept na pečené, nebo i vařené vepřové kolínko… Dík.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Koleno vykostíme, potřeme trochu sardelovou pastou, okořeníme kořením (zázvor, kmín, nové koření, grilovací koření, sůl) rozmíchaným v oleji a dáme na tři dny uležet do lednice.

Po třech dnech dáme vepřové koleno do pekáče, podlijeme a pečeme, až maso změkne. Maso vyndáme, šťávu zahustíme škrobem, chvilku povaříme, přidáme černé pivo a znovu vaříme, až není cítit.

Šťávou přelijeme pečené koleno, prohřejeme a podáváme

Další odpovědi
hanny 2

Podívej se na www.toprecepty.cz Je jich tam několik i s obrázkama.