jendahun

Máte někdo připojení na internet od UPC

Dnes tady byl dealer a nabízel za akční cenu 149 korun/měsíc připojení na internet UPC Fiber Power 10 s rychlostí 1O/1 Mb/s.Máte někdo s tím zkušenosti? Spolehlivost,jestli to nějak nepadá a jestli časem nevyšroubují cenu nahoru.
Doplňuji:
Ano,má to být za 299kč i s televizí,ale tu jsem odmítl.Ten člověk mi řekl,že to nějak udělá za těch 149,ale na rozmyšlenou už mám jen zítřek,protože akce prý končí 15.12.

Nejlepší odpověď
dudu

Tento internet využíváme již téměř tři roky a se službami jsme velmi spokojeni, ovšem při měsíčním poplatku 494 korun. Na svých stránkách má UPC nyní vyvěšenu akční nabídku 299/měs., ale tato sleva bude poskytována jen 12 měsíců. Nabídka, kterou zmiňujete je sice zajímavá, ale nějak podezřelá.
Doplňuji:
Pak nabídku akceptujte, protože jsou fakt dobří – právě měřená rychlost:

  • stahování dat 10,49 Mbps
  • odesílání dat 1,09 Mbps.

Další odpovědi
WeeBear

Co jsme si zařizovali asi 4 roky zpátky internet+základní kabelovou televizi, tak jsme dostali vše za tehdy akční cenu 499,– – na 6 měsíců. Poté už jsme začli platit plnou cenu, tisícovku+to, co provoláme z pevné..

Pokud je to také –50% před Vánoci čistě jen za internet, tak bych se toho nebála. Plná sazba by pak byla tři stovky, což je zcela běžná sazba za internet, v dnešní době. Ovšem , pokud máte opravdu pochybnosti, tak si nechte předložit doklady, že je pán opravdu od UPC a pečlivě čtěte smlouvu.

Také se zeptejte, jestli to můžete kdykoliv zrušit, či jestli je to paušálně na tři roky. Při téhle závaznosti se jim obvykle vyplácí dělat tyhle ‚akce‘(sleva platí většinou na 3, nebo 6 měsíců, pak platíte plnou částku), protože si při dalších třech letech vyberou o mnoho více.

emba5

Jsem take ten O.Z.A jde o specialni akci,ktera bezi asi mnesic a zadny O.Z.nevi kdy skonci.Jde o I 10/1M za 149kc na dva roky.Ale musi to byt v byte,kde uz Internet UPC byl a je tam datova zasuvka UPC.A nejmin posledni dva mnesice tam nesmi byt zadna sluzba UPC.To ze vam tam cpal i tv nab za 150kc je uz jeho snaha vic prodat.K tomu nahore,prace O.Z.jak jste popisoval nahore neni z hospody ale v terenu u zakaznika.To co jste vydel je volny cas,urcita strata soukromi,kdy nemuzete zazdit zakaznika ani kdyz si zajdete na obed nebo jste s kamaradem na pivku.Mebo z kazde karty,kde mate pridelene zakazniky,zbyde nekolik zakazniku,pro ktere mate nejakou zejimavou nabidku a dvakrat nebo trikrat jste je nezastihl.Tak ty potom obvolate telefonem.Samoz­rejme muzete si nechat predlozit prukaz UPC.Sluzbu s cenou a dobou slevy budete mit napsane ve smlouve.K tomu smlouvu hlasi obchodak u vas na firmu telefonicky a operatorka vam vsechny podminky zopakuje a dotazem overi.A treri kontrola je pri instalaci.Mechanik doveze znovu smlouvu k podpisu a ta musi sedet se smlouvou od obchodaka.

Doplňuji:
Zavazek je take dva roky.

Jaguška

S UPC jsem spokojena, ale je fakt, že zvyšují poplatky bez upozornění.A při lákání nových zákazníků ani neřeknou, že je ta nabízená cena krátkodobá.

anonym

Tak dnes kolega řekl: UPC zvedlo cenu. Platím víc. Bez upozornění. – A jak to? – Nevím. Zaplatil jsem víc.

  • Viděl jsem jak těžce pracují dealeři s nabídkami od júpísí. Seděl v hospodě, telefonoval, sliboval a nabízel. Když jsem se ho zeptal jestli mě nabídne lepší cenu nebo rychlejší připojení za stávající cenu tak odpověděl že nic takového není, že žádné akce nejsou. Nabídnul mě jen pár TV programů za pár (za stovky) korun což jsem nemohl přijmout protože televizi od júpísí jsem zrušil a televizor hodil k popelnici.

Zkus tomu člověku co s tím chodí říct – nebo raději telefonicky že máš nabídku na net s tv od svého operátora, budeš platit 150 korun měsíčně přes drát. Že jsi prostě jejich klientem a nabízí ti tuto cenu. Uvidíš jak polezou s cenou dolů.
Když koncesionářský poplatek stojí asi 137 korun, připočteš k tomu spoustu programů které jsou k ničemu, musím si spočítat kolik hodin denně musím sledovat všechny programy v televizi abych na tom vydělal. + Energie.

Takže já dřu abych vyšel do výplaty a dával bych ze svého tomu co řídí cizí peněženky z hospody? Po mě je práce skutečně vidět ale po něm? Jen podpisy a vůně z naondulovaných vla­sů.

jmhad

k UPC bych šel jen když by nebyla jiná možnost připojení pomocí kabelu.Ale v žádném případě k T-Mobile či jiným podobným.Tam než si člověk něco stáhne,tak si přečte noviny.To je má zkušenost.