bleda_ruze

Máte někdo představu, kolik stojí objednání známé české/slovenské kapely na soukromou oslavu (svatbu/kulaté narozeniny)?

Konkrétně by mě zajímali třeba MIG21, Horkýže Slíže, atd
Díky moc všem!

Odpovědi
Pájo

To bude individuální. S takovou otázkou bych se obracel na managera konkrétních skupin.

jáára

tak některé kapely zahrajou za cesťák a pívo… Tyhle co by tě zajímaly neznám

Andre5000

Také jde o to, zda jsou vůbec ochotny na soukromých akcích vystupovat. Já jsem jednou chtěl mít na narozeninách Karla Gotta a on to nepřijal, vymlouval se, že má „Ein Kessel Buntes“

sunvukung

Můj kamoš byl loni na jedné soukromé akci kde si pozvali Mig 21 a brali
330 000. Čučel jsem. Proto je ta energie tak drahá :)