Agneta

Máte někdo otázku za všechny prachy?

Tak já bych jednu měla : Kam směřuje móda, módní fotografie a plastické operace?

Nejlepší odpověď
gecco

´První dvě´ netuším – ale plastická chirurgie směřuje za penězi a její oběti (zákazníci/e) pro pr…, tedy, ehm, ke dvěma půlkám – koukni se na M. Jacksona, jak vypadal v posledních letech před smrtí…
😉

Další odpovědi
ptáč

K seberealizaci, nebo sebelásce. http://frankkrej­ci.blog.idnes­.cz/c/425129/Sel­fies-zachvatily-svet-tak-mi-to-pripada.html „Selfies“ zachvátily svět, tak mi to připadá

zjentek

za všechny tvý prachy?

Agneta

gecco >>> jde jen o to, kam ty slepé uličky směřují, ale to by teď bylo asi moc filozofické, no říkám za všechny prachy:DDD

Agneta

ptáč >>> děkuji,,, pěkné a výstižné :D