chucky

Máte někdo nějaký tip na výlet o víkendu?

Chtěla bych se zeptat, zda by mi někdo poradil nějaký pěkný výlet, akci na víkend?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je těžký. Já bych poradil, ale nevím odkud jsi a tak bych tě mohl poslat třeba na druhej konec republiky.
Ale já bych asi vytáhl kolo, dnes bylo nádherně a o víkendu má být taky, takže pokoukat na kole co novýho po okolí. A taková skoro jarní rozcvička pomůže.
Á už to vím!! Na vysočině je krásně, takže to kolo by ušlo nebo jak navrhuje panenka to brno.

Další odpovědi
panenka

záleží na tom s kama jste pokud máte děti vemte je třeba do zologické do cukrárny.já s dětmi jezdím do bongo brna,do olympie na balonky,nebo třeba někam do kina

Michal

Navštivte areál zdraví pokud jste z Prahy,nebo se běžte projít s přáteli a neřešte pracovní problémy!Výstava také není k zahození.A co vodní tobogan?

Vicki

Pokud jste z Prahy,doporučuju Království železnic na Smíchově.Pro děti jak dělané.

Zdroj: www.kralovstvi-zeleznice.cz

wenda

odkud jste?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Tulipanek777

Pěkný výlet se dá podniknout třeba do Krkonoš, byli jsme tam s kamarády minulý měsíc a bylo to super…je tam moc pěkných míst…kukněte tady http://www.uby­tovanikrkonose­.cz/krkonose-a-okoli/info-o-oblasti/