Avatar uživatele
chucky

Máte někdo nějaký tip na výlet o víkendu?

Chtěla bych se zeptat, zda by mi někdo poradil nějaký pěkný výlet, akci na víkend?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

To je těžký. Já bych poradil, ale nevím odkud jsi a tak bych tě mohl poslat třeba na druhej konec republiky.
Ale já bych asi vytáhl kolo, dnes bylo nádherně a o víkendu má být taky, takže pokoukat na kole co novýho po okolí. A taková skoro jarní rozcvička pomůže.
Á už to vím!! Na vysočině je krásně, takže to kolo by ušlo nebo jak navrhuje panenka to brno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

záleží na tom s kama jste pokud máte děti vemte je třeba do zologické do cukrárny.já s dětmi jezdím do bongo brna,do olympie na balonky,nebo třeba někam do kina

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Navštivte areál zdraví pokud jste z Prahy,nebo se běžte projít s přáteli a neřešte pracovní problémy!Výstava také není k zahození.A co vodní tobogan?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Pokud jste z Prahy,doporučuju Království železnic na Smíchově.Pro děti jak dělané.

Zdroj: www.kralovstvi-zeleznice.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wenda

odkud jste?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tulipanek777

Pěkný výlet se dá podniknout třeba do Krkonoš, byli jsme tam s kamarády minulý měsíc a bylo to super…je tam moc pěkných míst…kukněte tady http://www.uby­tovanikrkonose­.cz/krkonose-a-okoli/info-o-oblasti/

před 3265 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek