Pokročilý

Máte někdo nějaký tip na výlet o víkendu?

Chtěla bych se zeptat, zda by mi někdo poradil nějaký pěkný výlet, akci na víkend?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je těžký. Já bych poradil, ale nevím odkud jsi a tak bych tě mohl poslat třeba na druhej konec republiky.
Ale já bych asi vytáhl kolo, dnes bylo nádherně a o víkendu má být taky, takže pokoukat na kole co novýho po okolí. A taková skoro jarní rozcvička pomůže.
Á už to vím!! Na vysočině je krásně, takže to kolo by ušlo nebo jak navrhuje panenka to brno.

Další odpovědi:

Zlatý

záleží na tom s kama jste pokud máte děti vemte je třeba do zologické do cukrárny.já s dětmi jezdím do bongo brna,do olympie na balonky,nebo třeba někam do kina

Stříbrný

Navštivte areál zdraví pokud jste z Prahy,nebo se běžte projít s přáteli a neřešte pracovní problémy!Výstava také není k zahození.A co vodní tobogan?

Bronzový

Pokud jste z Prahy,doporučuju Království železnic na Smíchově.Pro děti jak dělané.

Zdroj: www.kralovstvi-zeleznice.cz

Pokročilý

odkud jste?

Diskuze k otázce

Tulipanek777

Pěkný výlet se dá podniknout třeba do Krkonoš, byli jsme tam s kamarády minulý měsíc a bylo to super...je tam moc pěkných míst...kukněte tady http://www.ubytovanikrkonose.c z/…

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.