Avatar uživatele
Raddess

Máte někdo nějakej zajimavej článek o tzv. konci světa 21.12.2012 nebo nějke članky aktualni o UFO?

díky :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 4119 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Tak predne konec sveta se nekona …nemam virizene nejake resty ..proto ho odkladam na neurcito…a pokud jde o to ufo ..zahady atd …tak se mrkni tady ..http://www.psp­.cz/docs/status­.html ..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na netu najdeš spoustu článků. Většinou jsou to však bláboly. Nepředpokládej, že se dozvíš něco nového a ještě pravdivého.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Jen to co si můžeš přečíst na novinkách.
Ale v létě sem četla článek že padá nějakej meteorit,zajimavý je že už nejsou žádný informace,tenkrát psali že si to míří na zemi,a to mi případá dost zajimavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne,blbostma se nezabývám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

http://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/Kaz­dy-sty-Cech-ceka-mimozemstany-Odbornici-ale-spis-konec-kapitalismu-256874

Pokud se „něco“ nestane – 21. to,jak to tak vypadá,nebude – tedy pokud lidé „nedostanou rozum“ – nedopadneme dobře. Tohle přece nemůže jinak dopadnout.
Nejsem,domnívám se,žádný katastrofista – ale stačí,když se jeden rozhlédne a umí počítat.
K tomu není potřeba žádný kalendář.
Nebude to vůbec nic mystického -ani nepřiletí žádná planetka,natož Ufouni,ani nevybuchne Yellowstone atd.- prostě se utopíme ve vlastních sračkách.
Jen a jen proto,že jsme nenažraná stvoření.
Nic není dost.
A až všichni pochopíme,že se musí něco dělat,bude pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

No já si zrvona v tomhle tématu nelibuji, ale vzpomněl jsem si na jednu stránku, kde jsem se díval nedávno na dokument a tam určitě něco bude o tom, co vás zajímá :) ale souhlasil bych spíš s uřivatelem DRAP :)
www.svet2012.info

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek