Raddess

Máte někdo nějakej zajimavej článek o tzv. konci světa 21.12.2012 nebo nějke članky aktualni o UFO?

díky :)

Nejlepší odpověď
badisko

Tak predne konec sveta se nekona …nemam virizene nejake resty ..proto ho odkladam na neurcito…a pokud jde o to ufo ..zahady atd …tak se mrkni tady ..http://www.psp­.cz/docs/status­.html ..

Další odpovědi
Drap

Na netu najdeš spoustu článků. Většinou jsou to však bláboly. Nepředpokládej, že se dozvíš něco nového a ještě pravdivého.

redy

Jen to co si můžeš přečíst na novinkách.
Ale v létě sem četla článek že padá nějakej meteorit,zajimavý je že už nejsou žádný informace,tenkrát psali že si to míří na zemi,a to mi případá dost zajimavě.

honza19hk

ne,blbostma se nezabývám.

fcoop

http://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/Kaz­dy-sty-Cech-ceka-mimozemstany-Odbornici-ale-spis-konec-kapitalismu-256874

Pokud se „něco“ nestane – 21. to,jak to tak vypadá,nebude – tedy pokud lidé „nedostanou rozum“ – nedopadneme dobře. Tohle přece nemůže jinak dopadnout.
Nejsem,domnívám se,žádný katastrofista – ale stačí,když se jeden rozhlédne a umí počítat.
K tomu není potřeba žádný kalendář.
Nebude to vůbec nic mystického -ani nepřiletí žádná planetka,natož Ufouni,ani nevybuchne Yellowstone atd.- prostě se utopíme ve vlastních sračkách.
Jen a jen proto,že jsme nenažraná stvoření.
Nic není dost.
A až všichni pochopíme,že se musí něco dělat,bude pozdě.

Matthew

No já si zrvona v tomhle tématu nelibuji, ale vzpomněl jsem si na jednu stránku, kde jsem se díval nedávno na dokument a tam určitě něco bude o tom, co vás zajímá :) ale souhlasil bych spíš s uřivatelem DRAP :)
www.svet2012.info