Pokročilý

Máte někdo nějakej zajimavej článek o tzv. konci světa 21.12.2012 nebo nějke članky aktualni o UFO?

díky :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak predne konec sveta se nekona ....nemam virizene nejake resty ..proto ho odkladam na neurcito...a pokud jde o to ufo ..zahady atd ...tak se mrkni tady ..http://www.psp.cz/… ..

Další odpovědi:

Zlatý

Na netu najdeš spoustu článků. Většinou jsou to však bláboly. Nepředpokládej, že se dozvíš něco nového a ještě pravdivého.

Stříbrný

ne,blbostma se nezabývám.

Zlatý

http://www.parlamentnilisty.cz /…
----------------------------
Pokud se "něco" nestane - 21. to,jak to tak vypadá,nebude - tedy pokud lidé "nedostanou rozum" - nedopadneme dobře. Tohle přece nemůže jinak dopadnout.
Nejsem,domnívám se,žádný katastrofista - ale stačí,když se jeden rozhlédne a umí počítat.
K tomu není potřeba žádný kalendář.
Nebude to vůbec nic mystického -ani nepřiletí žádná planetka,natož Ufouni,ani nevybuchne Yellowstone atd.- prostě se utopíme ve vlastních sračkách.
Jen a jen proto,že jsme nenažraná stvoření.
Nic není dost.
A až všichni pochopíme,že se musí něco dělat,bude pozdě.

Bronzový

No já si zrvona v tomhle tématu nelibuji, ale vzpomněl jsem si na jednu stránku, kde jsem se díval nedávno na dokument a tam určitě něco bude o tom, co vás zajímá :) ale souhlasil bych spíš s uřivatelem DRAP :)
www.svet2012.info

Stříbrný

Jen to co si můžeš přečíst na novinkách.
Ale v létě sem četla článek že padá nějakej meteorit,zajimavý je že už nejsou žádný informace,tenkrát psali že si to míří na zemi,a to mi případá dost zajimavě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2730
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 961
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 481

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.