Sky

Máte někdo nějaké zkušenosti s mytím aut na benzínce?

Jaké? A jak na to?
Doplňuji:
*chtěla jsem říct mytí oken, ne aut

Nejlepší odpověď
tom004

No vidíš,pokud by sis přečetla Kodex,tak by si se dozvěděla,že:

Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte.

Další odpovědi
anonym

Před myčkou najdete instrukce, ze kterých zjistíte, co máte udělat. Většinou vjedete dovnitř, vystoupíte, na voliči zmáčknete příslušné tlačítko a počkáte, až bude auto umyté. Je dobré před mytím zavřít dobře okna i dveře, aby se s autem dalo zase odjet.
(Jednou manžel auto „jenom“ opláchl hadicí a potom jsme sedadlo sušili skoro týden.)

pusinka50

No buď vjedeš do myčky, která stojí od 130 Kč výš, když chceš i vosk a nemusíš nic dělat, anebo mají větší benzinky i kóje s vodou a hadicemi, kde si ho umyješ a navoskuješ sám, to stihneš tak za 40 Kč.
Doplňuji:
Do myčky z auta nevystupuji, jen sundám radiovou anténu, stěrače se sundavat nemusí. A když si ho myješ sám, tak musíš dbát na dobře zavřené dveře a okna a nic mokrého mít nebudeš.