Avatar uživatele
anonym

Máte někdo nějaké zkušenosti s duchy a nadpřirozenem?

Někdo to bere vážně a někdo si z toho dělá srandu. Já sama mám zkušenosti. Zajímá mě jak jsou na tom ostatní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, anonym před 4262 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Beru to vážně, zkušenost mám. Nejsilnější mám z paní, která se zabila v mém bytě před tím, než jsem byt získala. Několik lidí v bytě vídalo padající věci – ale nepadaly dolů, ale spadly vždy několik metrů šikmo, jako by je někdo hodil, smetl z police… Pak jsem v bytě nechala měřit patogenní zóny, a hledač ji našel v místě, kde zemřela. Když se mi pak narodila dcera a byl jí rok a půl, začala se s děsem a křikem budit ze spaní v určité hodiny. Kolem dvou let už byla schopna říct „paní“, prostě ji vídala. Usoudila jsem, že duši paní, která v bytě zjevně zůstala, ruší noví myjitelé, navíc s dítětem. Jednou večer jsem si dala na stůl svíčky a s paní promluvila. Řekla jsem ji, že ji chápu, ale že teď v bytě bydlíme my a rádi bychom tam byli šťastní. Řekla jsem jí, ať se rozhlédne a jde za světlem. Mluvila jsem s ní dlouho, svíčky přede mnou se sem tam zachvěly, i když jsem v bytě byla sama a nebyl průvan. Pak jedna zhasla. Poděkovala jsem jí. Víckrát jsme o ní nevěděli. Po letech jsem se z bytu stejně odstěhovala a prodala jsem ho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nemám žádné zkušenosti s nadpřirozenem a pokud uvidím ducha, tak stejně neuvěřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nevím. Jestli jsem ducha potkal tak jsem ho nepoznal a on se mně nepředstavil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Jako absolvent několika seminářů praktického šamanismu nepovažuju duchy za něco nadpřirozeného, nýbrž za zcela přirozenou součást našeho vesmíru :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Každý z nás má nějaké zkušenosti. Ať už to bere vážně, nebo má z toho legraci.
Otázka je dosti nepřesná. Spousta lidí si oba dva pojmy, jak duchové tak nadpřirozeno vykládá různě. Pokud by měla být otázka zodpovězena, bylo by nutné definovat co je to nadpřirozeno a co je to duch. Je to dosti obtížné, protože se v tom promítá víra, výchova, zkušenosti a podobně.
Vědecky však nebyla existence důchů a nadpřirozena doposud prokázána, ani vyvrácena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Elile

Já mám pár zkušeností, jaké máte vy?

před 4262 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek