dagry

Máte někdo nějaké oblíbené přísloví, kterým se třeba i řídíte?

Já toto: Ani trpělivost se nemá zneužívat. Již delší dobu se tímto řídím, hlavně v práci.

Nejlepší odpověď
rynek878

na každou svini se vaří voda !!

Další odpovědi
annas

I já přidávám přísloví v podobném duchu.

Na každého jednou dojde.

dudu

Každou vteřinu se ve světě odehrávají všelijaké katastrofy, ale největší neštěstí je narazit na vola.

eva

Žij tak,jak ty chceš,ne tak jak žijí jiní.Žij proto,aby jsi byla spokojená a šťastná.Žij proto,že chceš a ne proto,že musíš. 🙂

Michal

Pokud neumíš svítit ,nezacláněj.A pak mám druhé:Pro ten čas,který si své květině věnoval je tvá květina tak důležitá. Malý princ.

atriplex

S poctivostí nejdál dojedeš, ale nepoctiví jsou tam rychleji.

panenka

Na každého jednou dojde a kdo jinému jámu kopá sám do ní padá .

Jahoda

Já mam ty oblíbené přísloví, které už zde zazněly. Jsou to: Na každého jednou dojde; Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. 🙂

FOG

Ses opravdu pekna zenska,skoda jen, ze jsi chlap.

iwetax

Neříkej hop dokud nepřeskočíš