sejtanka

Máte někdo na emailu na seznamu nainstalovaného pošťáka? Jak to funguje?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Kdyby to fungovalo, byla by to celkem šikovná věc, pokud ti na počítač nechodí někdo další – ten má pak celou tvoji poštu naservírovanou na zlatém podnosu.
To mě ale v mém případě nevadilo. Horší byl ten zmatek, který to vneslo do mé ne velmi zkušené dušičky.
Pokud používáš jednu schránku, je pošťák v podstatě naprosto zbytný. Při správě několika schránek jsme se spolu nedokázali domluvit a nerozuměli jsme si, takže jsme se rozloučili. Po čase vyšla nová, údajně vylepšená verze, kterou jsem taky vyzkoušel, ale ta vylepšení se zřejmě týkala něčeho jiného, než jsem očekával.
Možná jsem si ty problémy způsobil sám svou netrpělivostí nebo nepochopením jeho přínosu, ale výsledek je ten, že pracuji bez pošťáka.

Další odpovědi
beer

Používám již léta, jede bez problémů, v nastavení lze provést několik úprav (např. jakým způsobem informovat o nových mailech). Jednoduché a užitečné, doporučuji vyzkoušet!

dědapetr

Mám ho nainstalovaný a upozorňuje když přijde email když jsem na nějaké stránce,nebo něco dělám cokoli tak na liště se ukáže že přišla pošta.

brunette

určitě doporučuji,jsem s ním spokojená.Vždy,když mi přijde pošta,mě upozorní a ukáže od koho to je.