Avatar uživatele
sejtanka

Máte někdo na emailu na seznamu nainstalovaného pošťáka? Jak to funguje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Kdyby to fungovalo, byla by to celkem šikovná věc, pokud ti na počítač nechodí někdo další – ten má pak celou tvoji poštu naservírovanou na zlatém podnosu.
To mě ale v mém případě nevadilo. Horší byl ten zmatek, který to vneslo do mé ne velmi zkušené dušičky.
Pokud používáš jednu schránku, je pošťák v podstatě naprosto zbytný. Při správě několika schránek jsme se spolu nedokázali domluvit a nerozuměli jsme si, takže jsme se rozloučili. Po čase vyšla nová, údajně vylepšená verze, kterou jsem taky vyzkoušel, ale ta vylepšení se zřejmě týkala něčeho jiného, než jsem očekával.
Možná jsem si ty problémy způsobil sám svou netrpělivostí nebo nepochopením jeho přínosu, ale výsledek je ten, že pracuji bez pošťáka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Používám již léta, jede bez problémů, v nastavení lze provést několik úprav (např. jakým způsobem informovat o nových mailech). Jednoduché a užitečné, doporučuji vyzkoušet!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Mám ho nainstalovaný a upozorňuje když přijde email když jsem na nějaké stránce,nebo něco dělám cokoli tak na liště se ukáže že přišla pošta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brunette

určitě doporučuji,jsem s ním spokojená.Vždy,když mi přijde pošta,mě upozorní a ukáže od koho to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek