miladaB

Máte někdo internet od UPC přes modem??? Chci se zeptat zda se tento modem musí vypínat. Děkuji.

Ctěla bych se zeptat zda modem k internetu vypínáte po vypnutí počítače ze zásuvky nebo ho necháváte pořád zapnutý v zásuvce?? Pořád bliká a tak nevím jestli může být pořád zapnutý v zásuvce.
Děkuji moc za pomoc.....

Nejlepší odpověď
Mikeyacek

Vypínat se nemusí, může běžet pořád. Já ho vypínám jen proto, že šetřím elektřinu jak to jde.