glass

máte někdo facebook?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

mám, je to dobrý sluha a nedovolím mu stát se zlým pánem. Když vezmu v úvahu, že mám nejlepší kamarádky 300, 200 a 150 km ode mě, můžu díky němu být s nimi ve spojení často a prakticky zadarmo, jen v rámci poplatku za internet.

Další odpovědi
led

Ano

Majú ho všetci, ktorí tu majú iný obrázok než základného avatara, k tomu aj niektorí, ktorí tu tie obrázky nemajú

Elk

Ano

Ano, ale moc ho nepoužívám, spíš, že se mi hodí sem na označení zajímavé otázky.

Lisbeth

Ano

Mám příbuzné a známé po celém světě. A tak jsem potom zjistila, i když jsem se nejdříve bránila, že jsem takto s nimi více ve styku. Takže FB beru jako přínos.

Jahoda

Ano

Mám, ale nepoužívám.

hanulka11

Ne

stana73

Ano

Neonka

Ne

bohunka1

Ano

dudu

Ne

iceT

Ano

Michal Kole

Ano

http://www.fa­cebook.com/michal­.kolesa

DusanOrlik

Ano

Terryle

Ano

jo, jsem líná, mám pohromadě všecky kontakty a dobře se tam fláká na milion způsobů, což já ráda.

Mousinek

Ano

Aším

Ano