Zlatý

Máte někdo doma veterána?

Ahoj,chci se zeptat,jestli někdo z vás je na motorky,potažmo na veterány. Máte někdo doma nějakýho?Jestli ano,tak jakýho? Nebo i neveterána,prostě nějakou mašinu ať už českou nebo jinou.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V létě na chalupě pojíždím na velmi zachovalé dvousedadlové Jawě-pionýr z roku 1967.

Další odpovědi:

Zlatý

Já nemám, ale táta má starý ruský GAZ 69.

Stříbrný

kejvačku. dokonce 2 roky po generálce.

Zlatý

S kamarádem máme perfektně zrenovovaného Nortona ES 2 a Matcheles G 80.
V 60. letech jsme si je koupili nové v Mototechně . Ne v Tuzexu !
Kamarád nyní dokončuje Guzi.

Já sice veterána nemám,ale kolega ano.
Má velorex,za kterej mu nabízeli kupci 100 000,ale neprodal ho,tak si ho cenní.

Zlatý

Měl jsem udělanou rikšu z Jawy - Péráka a když už jsem ji už nepotřeboval, nabídl jsem ji na Aukru od koruny a cena vylétla záhy nad 8 tisíc korun a aukci vyhrál jeden Holanďan, který si pro ni přijel.

Bronzový

Mám dva historické traktory. Zrenovovaný Škoda HT18 z roku 1934 a Škoda 30 z roku 1950, ten na renovaci čeká..

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

mosoj: fakt? ES 2 to je klasika a Matchles se mi moc líbí. A o kterou Guzzinu toho kamaráda jde?

Zlatý

mojitek

Barbakan : neměl jsi to prodávat,já před 3 týdny prodal na péráka nádrž za trojku.Dneska bys za tu rikšu(i když dělanou podomácku) dostal tak 40 t.

Zlatý

barbakan

To máš pravdu, udělal jsem blbost, ale což, práce udělala dost!

Zlatý

mojitek

kdyby člověk věděl co bude za pár let... Já před asi 15 ti lety prodal Californiana za 22 tis. Dneska bych za něj dostal minimálně 90 t ,auuuu :D

Zlatý

barbakan

... a víš ty, jako mladý kluk rozmlátil starých almar jiných věcí jsem odvezl do šrotu? Dnes, jak píšeš, to vědět, tak bych byl dvakrát, ne-li třikrát za vodou!

Zlatý

mojitek

Dudu: taky veterán :-) ty jsou nezničitelní

Zlatý

mojitek

jugar: jj,Velorex je dost ceněnej.Poslední dobou ceny českých oldtimerů i youngtimerů vyrostly rapidně vzhůru

anonym

To ano.
Já nepočítal ty mopedy,babetu mám u synka a tak jsem měl ty 21 a mustangy,ale jsou už fuč,ale ěnkdy by se hodily třeba na ryby.

Zlatý

mojitek

není nad to pořídit si vrak něčeho a udělat z něj skvost. Já vždycky když jsem koupil mašinu,tak jsem jí celou přetvořil k obrazu svýmu.Nesnesl bych kdybych vyjel a někdo by třeba zastavil na semaforech vedle mě se stejnou mašinou

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.