Avatar uživatele
mojitek

Máte někdo doma veterána?

Ahoj,chci se zeptat,jestli někdo z vás je na motorky,potažmo na veterány. Máte někdo doma nějakýho?Jestli ano,tak jakýho? Nebo i neveterána,prostě nějakou mašinu ať už českou nebo jinou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, Lamalam, anonym před 3059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

V létě na chalupě pojíždím na velmi zachovalé dvousedadlové Jawě-pionýr z roku 1967.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Já nemám, ale táta má starý ruský GAZ 69.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

kejvačku. dokonce 2 roky po generálce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

S kamarádem máme perfektně zrenovovaného Nortona ES 2 a Matcheles G 80.
V 60. letech jsme si je koupili nové v Mototechně . Ne v Tuzexu !
Kamarád nyní dokončuje Guzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já sice veterána nemám,ale kolega ano.
Má velorex,za kterej mu nabízeli kupci 100 000,ale neprodal ho,tak si ho cenní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měl jsem udělanou rikšu z Jawy – Péráka a když už jsem ji už nepotřeboval, nabídl jsem ji na Aukru od koruny a cena vylétla záhy nad 8 tisíc korun a aukci vyhrál jeden Holanďan, který si pro ni přijel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mám dva historické traktory. Zrenovovaný Škoda HT18 z roku 1934 a Škoda 30 z roku 1950, ten na renovaci čeká..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

mosoj: fakt? ES 2 to je klasika a Matchles se mi moc líbí. A o kterou Guzzinu toho kamaráda jde?

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Barbakan : neměl jsi to prodávat,já před 3 týdny prodal na péráka nádrž za trojku.Dneska bys za tu rikšu(i když dělanou podomácku) dostal tak 40 t.

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To máš pravdu, udělal jsem blbost, ale což, práce udělala dost!

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

kdyby člověk věděl co bude za pár let… Já před asi 15 ti lety prodal Californiana za 22 tis. Dneska bych za něj dostal minimálně 90 t ,auuuu :D

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… a víš ty, jako mladý kluk rozmlátil starých almar jiných věcí jsem odvezl do šrotu? Dnes, jak píšeš, to vědět, tak bych byl dvakrát, ne-li třikrát za vodou!

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Dudu: taky veterán 🙂 ty jsou nezničitelní

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

jugar: jj,Velorex je dost ceněnej.Poslední dobou ceny českých oldtimerů i youngtimerů vyrostly rapidně vzhůru

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To ano.
Já nepočítal ty mopedy,babetu mám u synka a tak jsem měl ty 21 a mustangy,ale jsou už fuč,ale ěnkdy by se hodily třeba na ryby.

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

není nad to pořídit si vrak něčeho a udělat z něj skvost. Já vždycky když jsem koupil mašinu,tak jsem jí celou přetvořil k obrazu svýmu.Nesnesl bych kdybych vyjel a někdo by třeba zastavil na semaforech vedle mě se stejnou mašinou

před 3059 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek