marci1

Máte někdo doma poletuchu? Dnes měli v obchodě na výloze nápis, že se našla poletucha, aby se majitel přihlásil.

Moc informací jsem ještě o chovu poletuch nezaznamenala. Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Tak to nemám a ani neznám nikoho, kdo by měl.
Dnes se ale zcela nesmyslně dají chovat i zvířata, která se k chovu v zajetí naprosto nehodí, což je tento příklad. Bohužel ☹

Další odpovědi
anonym

Dnes jsou tyto „veverky“ poměrně dostupné. Z umělých odchovů, ne z odchytů!
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102766164­45-obdivuhodny-svet-prirody/210382546­860005-poletuska-slovanska/

Funna

nee..nebudu ji trápit, neměla by se kde proletět…nemám doma vhodné stromy .-)

mosoj

Nemám. Mám doma jen hodnou ženu.

honza19hk

a to je co?