kadersaf

Máte někdo doma keramickou pánev a jaké značky a jak jste spokojený ? Chtla bych si nějakou koupit .

Keramická pánev ano či ne a jakou ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Manželka se vrátila k litinové. Je pádnější a nemusí mít strach, že ji o moji hlavu či záda zničí jako keramickou.
Ale nějakou keramickou doma máme. Značku nevím. Ale není to pánev z tržnice, z prodejních akcí, ale z kamenného obchodu a značková. Prostě a jednoduše – na levnou pánev nemáme peníze.

Další odpovědi
Damiana

No, nerada mluvím na netu o takových intimnostech, jako je má pánev, ale budiž…:-)
Mám keramickou Lamart, dostala jsem ji od známého, ale moc ji nepoužívám. Také nedám dopustit na litinu. Skvěle vede teplo a vaří se mi na ní opravdu nejlépe. Za sebe doporučuji švédskou Skeppshult. Mají fakt skvělé výrobky a taková pořádná pánev ti vydrží roky. Mrkni do odkazu.

http://www.litinove-nadobi.cz/znac­ka/skeppshult/

PetrN

Tak tu litinovou od Skeppshult mám také! 😉

K tématu a k odpovědím zde:

  • „keramická“ = hliníková(to samé i „titanová“), ostatně o tom píšou na tom webu litinove-nadobi.cz
  • ta pánev Skeppshult není „na roky“, jak píše Damiana, ale nejspíš na celý život, vlastně možná i na více životů. 😉