Nik92

Máte někdo dobrou zkušenost s nějakým cenově dostupným tyčovým mixérem?

Chtěla bych mamce k vánocům koupit tyčový mixér, cenově dostupný, a chtěla bych Vás poprosit o uvedení značky nebo typu se kterým jste spokojení a naopak. Díky
Doplňuji:
pro 1564: nezdám se vám tenhle příspěvek tzv. naprd? Vždyť jste mi nic neporadil, jen to, že ten co máte doma je fajn, že mi ho doporučujete, ale ják mám vědět co vy máte doma????!!!

Odpovědi
anonym

Teď přesně nevím jaký typ máme, ale mohu doporučit, u nás je již 3.5 let, a minimálně 1× za měsíc ho vyndáme. Vřele doporučuji.
Doplňuji:
Aby se neřeklo tak zde ho máte =) http://www.al­za.cz/ecg-rm991-set-d362213.htm