lilizak

MÁTE NĚKDO DOBROU RADU,JAK ČISTIT-UMÝVAT ŽALUZIE?

Nejlepší odpověď
panenka

Já své žaluzie přetírám prachovkou zde v odkaze jsem vám našla pomocníka na čištění žaluzii tak se podívejte.

Zdroj: http://www.pracho­saj.cz/

Další odpovědi
anonym

Odstranit prach,třeba luxem,umýt houbou,polosuchou­.Hlavní je využití skla,jako opory.I za cenu,že umyjete následně i okno.Ale to by jste asi stejně udělal.(a).
Mimochodem – „Prachosaj“ – to jméno nemá chybu.
Je téměř tak dobré,jako „čistonosoplenka“.

elektrikář

Je přípravek, obdoba kleští na okurky který má na konci molitanové polštářky po namočení v saponátu se jimi lamely protahují