kamuska

Máte někdo blog?

Prosím vás, nevíte někdo, jak se dává vlastní pozadí na blog děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Jak změnit pozadí…

Záhlaví

Nastavení → Záhlaví → Pozadí záhlaví → Obrázek: Změnit/Vybrat

=================

Stránky

Nastavení → Stránka → Pozadí stránky → Obrázek: Změnit/Vybrat

=================

Menu-Pozadí sloupce

Nastavení → Menu → Pozadí sloupce → Obrázek: Změnit/Vybrat

=================

Menu – Pozadí boxů

Nastavení – Menu → Pozadí boxů → Obrázek: Změnit/Vybrat

=================

Menu – Pozadí titulku boxu

Nastavení → Menu → Pozadí titulku boxu → Obrázek: Změnit/Vybrat

=================

Zápatí

Nastavení → Zápatí → Pozadí zápatí → Obrázek: Změnit/Vybrat

  • Barvu zápatí můžeš změnit jen tehdy, pokud máš zvolené zápatí na celé šířce, nebo vedle menu!

Zdroj: http://mija6994blog­.blog.cz/0707/jak-dat-pozadi-na-blog

Další odpovědi
Emefej

Záleží na tom, na jakém redakčním systému blog běží. Pokud se jedná o dnes nejrozšířenější systém WordPress, tak tam se nastavuje pozadí přes menu „Vzhled“ a pak překvapivě vybrat „Pozadí“.

bubukaa

já mám blog, pokud stránky tak nastavení – stránka- změnit pozadí stránky a pokud okrajlů tak nastavení – stránka – okraje
a tam vybereš buď obrázek nebo jen barvu

pokud potřebuješ ještě s něcím poradit napiš mi na asqwg.blog.cz