kodl67

Máte někdo binární hodinky?

Pokud ano tak jak jste s nimi spokojení?
Není to sčítání otravné a zdržující oproti klasickým hodinkám?

Odpovědi
Roman71

No, o takových hodinkách jsem přemýšlel taky. Pohybuji se v informatice a tyhle počty mi nedělají problém.. Jenže potom se tě někdo kdekoliv zeptá, kolik je hodin a ty místo odpovědi namíříš ciferník hodinek před jeho obličej :))

Učí tě to (prakticky) neustále počítat a je to takový zajímavý módní doplněk.

SirTonic

Za krásu se trpí, nicmene pokud umíš základní matiku a víš kolik je 1+2 2+4 4+8 8+16 16+32 tak nic není problém

Kulpix

Ne, ale rad bych si je koupil.