Avatar uživatele
bolak

Máte nějakýho herce-komika, který je mezi lidmi oblíbený ale vy ho nesnášíte?

Že třeba cokoliv říká během nějakýho jeho humornýho výstupu, věci kterým se všichni okolo vás smějou, tak vám to vůbec vtipný nepřipadá, nebo se vám dokonce zdá, že je vyloženě trapnej, a nechápete čemu že se to ostatní okolo vás smějí?

PS: A bavíme se o televizi a filmu jo.. takže žádný jména tady z odpovědí ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, iceT, suaeda, briketka10, gagaga před 3952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jaroslav Sypal.Jak ukrást Dagmaru,Byl jednou jeden polda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jasně, těch je celá řada. Začnu Králem komiků – vždycky jsem nesnášela Burianovy fórky, ale pak jsem viděla jeho životopis a změnila jsem názor (na osobu, ne na humor). Haas mu taky zdatně sekundoval. Suchý, Šlitr – pro mě peklo.
Jinak – Novotný, Mládek s celou jeho Čundrděsbandou, Josef Mladý (Náhlovský mi nevadí, ten je docela roztomilej:-), trapák Šmoldas, Petr Rychlý a můj osobní vítěz trapáků – Wimr s jeho chchláním à la Petr Bezruč a Ostrava. Nakonec jsem si nechala super extra nechutného Strýčka Jedličku, ale nevím, jestli je to přímo „komik“.
Jó a pak mi taky dost vadí v pořadu Na stojáka! jeden týpek – nevím jak se jmenuje, ale jeho výstupy jsou rádoby vtipné tím, že „vypráví“ příběh, v němž začínají všechna slova na stejné písmeno. To regulérně nechápu…
Ještě k tomu pořadu, dost ubohej se mi tam často zdá i Marek Daniel, ale na toho nejsem tak přísná, protože se na něj zase hezky kouká:-)
Víš jak – já mám ráda třeba Andyho Kaufmanna, tak je to docela těžký…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Petr Rychly …ano jako komik ani jako herec …takze 2 v jednom..
Doplňuji:
Ps; jeste ze jsi to doplnil… uz jsem mem nachystanou perlicku …:D :))

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a platí i bavič? Pak petr novotný a jeho klon. Oba jsou hrdi na to, co z nich vyleze, jen ten první si nikdy nesáhne na korunovační klenoty ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorelai

Ty 4 z Partičky nebo kolik jich je, vůbec mi nepřijdou vtipný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Suchánek, Genzer, Luděk Sobota
Doplňuji:
Jo, na tyhle jsem nevzpomněla, opisuji od Damiany:
Burianovy fórky, Haas, Suchý, Šlitr – pro mě peklo.
Mládek s celou jeho Čundrděsbandou,

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiří Suchý, ne, že bych vysloveně nesnášela, ale nemusím ho.
Sagvan Tofi, to samý.
Aleš Brichta, jako zpěvák dobrý, jako člověk teda v žádným případě, měla jsem tu čest ho pozorovat při nákupu, i po koncertě, chová se jak dement.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Rovněž nemusím ty 4 z Partičky na české telce. Raději jsem se díval na slovenskou verzi tohoto pořadu.
Jinak každá doba má své oblíbené komiky, kteří časem zapadnou a objeví se zase jiní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

partička jako styl „humoru“ ,Náhlovský,imitátor Martinák a Hron

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

českí komici vymreli s veľkými hereckými postavami ako boli horníček, hrušínsky, kopecký, šimek, a mnoho iných.
zo súčasných rádobykomikov a bavičov a rádobykomičiek a bavičiek mi je na zvracanie, ich humor je stupídny, bez nápadov, hlúpy.
proste poplatný dobe.
výnimkou je snáď polívka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zdeněk Izer, prostě mě neoslovil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Tak musím říct že jsem si díky vám připomněl tolik „komiků“, na který jsem už úplně zapomněl :) ale třeba takovej Pepíček Dvořák", toho vždycky přepínám…všichní mu říkaj „pan herec“ ale nějak sem nepobral co na něm viděj, já shlídnul několik jeho divadelních rolí, a vůbec jsem nepochopil čemu se publikum při jeho výstupu tak směje…nebo u Novotnýho nebo u Šípa či kde to byl, jak tam hrál toho kata, kde ho představili tak jako že předvede to nejlepší ze svýho komediálního umění, a on sám hohvořil tak vznešeně, jako kdyby vopravdu zářil… přitom podle mýho celej život jen komediálně dohasíná, krom teda maxipsa fíka, ale chápu že to je zas můj názor ;)

Co se týče tý tuny trapáků jak uvedla Damiana, tak ti mě ani zas tak moc nevaděj, protože i na trapnýho člověka já se rád podívám a zasměju se mu, protože je trapnej a neví vo tom :))

Jinak co říkáte na Dana Nekonečnýho? U nás vždycky holky říkali, jakej je to slizoun ať ho přepnu a já z něho vždycky uchcával, jak tam přišel s těma svejma třpytkama po těle a bublifukama… :D

před 3950 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Napíši odpověď, odešlu – objeví se ERROR. Téměř pravidelně.

Nesnáším Krampola, Novotného. Znala jsem jeho sestru i matku. Zajímalo by mě, zda syn ví, jak se chovala co by členka KSČ …Partičku, v poslední době mně vadí Donutil … ještě někdo by se našel …

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

syn si musel vyložit, že se chovala komicky ,)

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ne, ne. to bylo mnohem horší. 🙂

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

badisko: nojo, Rychly ten je tutovej, ale ten se bejt vtipnej podle mě snad ani nesnaží, mně to přidpadá že je trapnej těch 20 let schválně, že je to jeho role nebo tak něco…chápeš..že se snaží o tu cenu za celoživotní dílo

PS: to byl jenom pud sebezáchovy :)

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

jsem to pochopil .....:

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ad Samba …ne kterem filmu nebo jako bavic hral ..Ales Brichta ?.?

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

až se budeš ptát normálně, tak ti i odpovím

před 3951 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Petr Rychly …ani jako komik ani jako herec …takze 2 v jednom

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Petr Rychly …ani jako komik ani jako herec …takze 2 v jednom

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Petr Rychly …ani jako komik ani jako herec …takze 2 v jednom

před 3952 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek