zzzzz

Máte nějaký zvláštní vánočni zvyk?

Nebo jste spíš příznivcem tradičních Vánoc?
Dnes jsem v médiích zaslechla, že někteří lidé jezdí trávit štědrý den do hotelů, aby nemuseli uklízet a vařit. Já si osobně takové Vánoce neumím představit.

Nejlepší odpověď
Kostk@

U nás to chodi tak ze mesic před Vánoci nakukujem, pořizujem dárky , děláme už i nake cukroví… Apod.
Nake ty dny týdny před Vánoci chodíme po trzích, pijeme svařáček, jime trdelniky i když se zdražily :D , apod.
Máme radi takovej ten nádech Vánoc … Ze se rodina naschromáždí u jednoho stolu, jsme v teple :D , pouštíme si pohádky a i písničky , rozbalujem dárky a díváme se na lidi jak se směji …
A ano znám lidi kteří jedou do penzionu , hotelu atd…> tento styl slavení Vánoc mi take nic neříká…
MÁM RADA VÁNOCE TAK JAKE BYLI PREDTIM.....
P.S: doufám ze jsem moc neodbocila od tematu :D :)

Další odpovědi
lota

Já chodím ráda na procházku, před Vánocemi pak na trhy – ne nakupovat, ale vychutnat si svařáček.:-)

arygnoc

zvyk ani nie, ale potešenie.
konečne sa stali sviatku pokoja a oddychu – deti sú už veľké a majú vlastné rodiny.

v poslednej dobe som si zvykol ísť cez vianoce na dovolenku – zájsť si na lyže, inak na to čas nenájdem.

anonym

Ano, pravidelně mě navštíví méně zručné kamarádky, abych jim zabalila dárky, co nakoupily, takže se nás sejde někdy i pět,šest, je z toho předvánoční mejdo. Balíme dárky někdy i do rána 🙂

DIH

Po večeři jdeme na procházku, pak si jdeme rozbalit dárky.

ivzez

Vánoční splutí Vltavy z Výtoně do Braníka a zpět.

Počátkem 90. let s tím začínali dva tátové s dětmi.
Postupně se přidali příbuzní, kamarádi
k původním dětem přibyly jejich děti …

Za cca 20 let už je to pěkná tradice …

A jak potom chutná tradiční večeře!

bestanswer

Love Actually

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/43677-laska-nebeska/

Mamar

jo jdu ven přijdu najím se pak zas jdu ven a přijdu a pak dárky rozbaluju a pak z balkonu skáču Banjijamping xD