Avatar uživatele
ReHu

Máte nějaký zážitek se stopem? Že by Miroslava mohl někdo vzít i s tím pinckem 🙂.

Doplňuji:
Já jednou stopovala s kolem noční autobusovou linku.
Prý autobusák zastavil a vzal by nás. Tvrdí můj kamarád, co šel pěšky se mnou, ale já mu moc nevěřím. „Okna“ nemívám 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, nabubindes před 4960 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
salsa verde

zatím zážitek nemám ale mám vozík tak bych toho Miroslava vzala a to bude zážitek na beton!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ponúkam príves za bicykel.
Myslím, že keď ho každý zvezie kúsok, možno sa tam do roka aj dostane. Len musí stále vedieť kde je sever.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já bych ho vzala ale pod podmínkou že bude mít na sobe reflexní vestu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Vracel jsem se jednou s prázdným autobusem MHD z nějaké vesnické konečné bez cestujících do města do garáží. Na kraji vesnice stopuje nějaká slečna, evidentně jí ujel normální linkový autobus. No tak jsem jí zastavil, slečna nastoupila a šla si do strojku cvaknout jízdenku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zamlada,zablba jsme se vracely se sestrou z tanecku a stopovaly jsme,mely jsme i doprovod,nekdo nam zastavil a nez jsme k nemu dobehli,tak nam ujel.
Jindy jsem sla na stopa a zacalo prset,nekdo me vzal a rikal,ze mam stesti,ze prsi,ze stopare nebere,protoze jeho znamy stopare vzal a nejake prase za volantem do nich naborilo a ze stopare se razem stal vozickar a ten ridic,co ho vzal mu musi platit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

já a autostop? to je jednoduché nemusím vzpomínat nikdo mi nikdy nezastavil a nesvezl mně! dokonce ani jako voják v uniformě, jsem chodil po krajnici stopoval, ale chodil pěšky! proč? to by mně vážně zajímalo… mněli strach, báli se?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já jednou stopoval ještě s jednou přítelkyní a zastavil nám hovnocuc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Maximálně ho vezme někdo po hlavě a pincka mu ukradne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Se stopem ne , ale žena mi kouká přes rameno a , cituji:„je-li pincek tak akorát, vezmu ho ráno autem.PS: nemám zátku do chladiče.“ No comment , říkám já.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

iceT – co je to za logiku, neměl by platit ten viník nehody, co to do nich naboural??

před 4960 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek