Máte nějaký závažný důvod, že v tento čas ještě nespíte?

Jaký je váš názor na „hlásiče“ závadných otázek, když admin rozhodl na její navrácení. Byla závadná otázka nebo je vadný uživatel?

Nejlepší odpověď
redy

Nějak se mi nechce, už dvakrát sem vylezla s postele.Teď sem si nalila dvojku červeného, tak snad do třetice .. 😉

Další odpovědi
gecco

Ani ne, ponocuju s chutí – a Odpověďmi…
😉

briketka10

Ano stahuju si český film Neobyčejná třída
viděla jsem jen kousek a pobavil mě 😁
http://www.csfd­.cz/film/116923-neobycejna-trida/

mosoj

Ponocuji velmi rád. V baráku je klid a moje choroby se na večer utlumí. Prostě v noci je mně nejlépe.

bolak

Možná by to mělo fungovat tak, že když když někdo nahlásí během jednoho měsíce 3 otázky neprávem (admin je posoudí a rozhodne že na nich nic závadného není), tak se danému uživateli na nějakou dobu úplně zablokuje možnost hlásit otázky.

Prostě něco jako je v tenise jestřábí oko.

Alesh

Mám strach, že neusnu. 🙂

marci1

Závažný ne, ale je tak krásná letní noc, že mi to nedá spát ! 🙂

ReHu

Proč závažný důvod.
Prostě jdu spát až když se mi chce. A většinou to je pár hodin po půlnoci.
Nestávám na budíka.

cochee

No mám, přijel jsem dom až o půlnoci 😛

anonym

My chodíme spát až večer.

redy

Kluci nemám palečky ☹

gecco

Redy – v mnoha případech su na tom stejně…
😉

redy

Za chvilku je půlnoc tak vyrovnám resty 🙂

anonym

Gecco, rád bych, ale nemůžu!

anonym

co nemůžeš?poslat mu hubana?to dáš

anonym

Tvoji kůži, kterou by si dal na hajzl!

anonym

Vždyt si psal,že chodíte na wc na hnůj,to nechápu.

anonym

Ale já k tobě přece nechodím! Ty sereš na nezvyklých místech?

anonym

poradnu si pleteš s chatováním.

anonym

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Máte nějaký závažný důvod, že v tento čas ještě nespíte?

Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

anonym

Skoro stejnou otázku jsem se vložil cca před pár měsíci,když jsem přijel z cet a ihned mi jí někdo smazal,že tento server neslouží jako chat,ale jako poradna.

briketka10

cha cháá 😁