Pokročilý

Máte nějaký zaručený recept na nudu?

Doplňuji:
No, ale když mám chromou nohu?
ji máš pravdu třešně a mléko by šlo...všal už jsem letos tuto kombinaci zkoušela( ale v malém množství) a naštěstí se mi nic nestalo..ale bráchu to postihlo :-D
A to sem mu to ještě říkala aby to nejedl.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám stoprocentní. být aktivní, mít koníčky a zájmy.
Ještě nikdy jsem se nenudil, i když už mně několikrát napadlo, ýže by to nemuselo být špatné, tak jsem na nudu ještě nenašel čas.

Další odpovědi:

Zlatý

Jít za mámou nebo tátou, oni ti nějakou práci, která je potřeba udělat, vždycky najdou.
Doplňuji:
... a absolutní souhlas s Drapem, taky jsem se už pěknou řadu let nenudil

Zlatý

Litr mléka,kilo třešní a věř,že se nudit nebudeš! :-)

V mém případě se nudí akorát ta nuda, protože ji nedám šanci. Zaručený recept je nenechat ji vládnout a stále se něčím zabývat. Třeba i hloupostmi.
Doplňuji:
Tak kombinaci třešní a dalšího ovoce s mlékem nebo vodou jsem už zkoušela a nic se mi nestalo. A vůbec mohu sníst cokoliv a v pohodě.

Stříbrný

Nuda mě nebaví. Občas se mi dříve stalo v cizině na dovolené u moře, kde bylo vše připraveno takřka pod nos jsem začal nudu pociťovat. Celkem rychle jsem ji zahnal pomocí poznávání nejbližšího okolí (pěšky, na kole, další zájezdy). Dovolenou tohoto typu již raději nepodnikám a jezdím raději na poznávací nebo alespoň na kombinované zájezdy.
Pokud člověk onemocní a nemůže se pohybovat tak jsou proti nudě dobré knihy, filmy, ruční práce atd. a nebo třeba jen tento pokec na netu.

Napiš nějakou hru na PC a máš za to i peníze.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.