Zlatý

Máte nějaký zaručený postup na výrobu domácí zmrzliny?

Jedná se mi o výrobu ve zmrzlinovači. Nechce tuhnout (nádoba byla namražena dostatečně, směs je také dostatečně vychlazena). Jde mi o klasickou smetanovou zmrzlinu - a la KFC nebo Ruská. Jakou má mít směs konzistenci? Neexistuje něco podobného jako je zpevňovač na šlehačku? Díky za rady.
Doplňuji:
Recept je naprosto jednoduchý. 30% šlehačka - 3ks, 1 slazené kondenzované mléko - Salko, vanilková esence nebo vnitřek z vanilkového lusku. Šlehačku ušlehat, přidat Salko a vanilku. Dát zmrazit. V mrazničce normálně bez problémů. Ale já ji neušlehala a myslela jsem si, že to udělá ten přistroj. Tak máme akorát skvěle vychlazený smetanový koktejl, ale "zahustila" jsem to pěti banány, takže uvídím. Teď se kroutí ve zmrzlinovači.
Zajímá mě, pokud ho někdo používá, jakou konzistenci tam dává a za jak dlouho je zmrzka asi hotová.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sice jsme ho ještě nevyzkoušeli, ale v telce to vypadalo moc dobře:
http://www.iprima.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Nebyl by recept? Třeba to někomu pomůže..

Pokročilý

Šlehačku musíš našlehat,pak přidat zmražené nebo čerstvé ovoce a v dobře předmražené nádobě šlehat.Já mám zmrzlinovač také a když chci zmrzlinu pevnou,tak ji stejně musím dát ještě na asi hodinu do mražáku.

Zlatý

Recept neznám. Ale ač nejsem přístupný TV reklamě, tento mixér mně zaujal. Vynikající konstrukční myšlenka!! Zbytek je jako každý jiný mixér. Perfektně se v tom našlehává kde co i zmrzliny. Perfektně se čistí!
http://mediashopcz.eu/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.