Máte nějaký určitý styl oblékání?

Nemyslím tím, že např. nosíte pouze modrá trička nebo puze sukně, ale jestli jste (i byli) např. emo, scene, barbie atd. :) Já sama nejsem žádný styl, chodím oblékaná moderně, barevně :)

Nejlepší odpověď
anonym

Doufám, že ano. A styl mám vlastní.

Další odpovědi
huxa

něco jako Landa-rocker, metalista
prostě černé tričko, černá mikina s nějakými ornamenty červenými, džíny a tenisky :) ale košilů taky nepohrdnu

panxnotdead

No, mám takový styl, abych se líbil holkám :D Nevím jak ho popsat :)

anonym

upřímně, ne… nepotřebuji se oblékat v nějakém stylu a nemám ráda, když mi lidé říkají, že se oblíkám v tom nebo tom stylu… já prostě vezmu to, co mi padne nebo je pohodlné a jdu..myslím, že tyhle styly jsou celkem k ničemu, nebo to alespon nepotřebuje pojmenování, prostě to je jen druh hadru, proč to rozdělovat?