Avatar uživatele
anonym

Mate nejaky trik

na nove boty k rozslapnuti?Kou­pila jsem si kotnickove z kuze,pri zkouseni mi sedeli,ale kdyz jsem v nich vysla jako dama na prochazku,domu jsem se vratila jako o berlich-sun-krok, sun.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, dagry, nabubindes před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

vemte si na nohy navlhcene ponozky a chodte v novych botech jeden vecer doma.Uvidite ze 2.den bude po problemu 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, jak všichni doporučují chodit s namočenýma ponožkama.
Já vám doporučím další radu: nekupujte si boty ráno, ale až pozdě odpoledne. sice se vám to nebude zdát, ale večer je noha víc rozšlápnutá než odpočatá noha ráno či dopoledne. Nová bota která vám bude sedět ráno vás bude odpoledne tlačit. Kupujte tedy boty co nejpozději.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Jak pise Mojitek,neco podobneho – zimni,"tluste " ponozky a chodit par hodin doma po byte a pak znova.Pokud je to prava kuze,ta se podda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Muj děda používal denaturovaný líh trochu nalít obout a rozšlápnout doma. Nutno zkusit do dělá líh z dnešními barvami aby jste nemněla melírované botičky. Staří ševci mněli roztahovaci kopyta snad v moderní opravně by mohli něco takového mít.Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Na tu mojí radu počkejte aspon na 20 stupnů…
Dostala jsem kožené sandály z dovolené z Řecka…přesně moje vysněné „kristusky“,spousty řemínků až nad kotníky…
Jenže můj tehdejší miláček myslel,že mám nožku Popelky…
Když odjel do práce,napustila jsem dva kyblíky vodou,no,do každěho jedna noha,rázovala jsem po zahradě,když to začalo škrtit,zase do kýblů…
Dnes už jsou botičky akorát,jen ten dárce už obštastnuje mladší Popelky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek