Máte nějaký tip pro naší vládu?!

Revize (placená) komínu je uvedena v praxi,revize kotlů(rovněž placená) je na obzoru a tak se vás ptám,čeho revizi byste navrhovovali?! Já třeba revizi množství a kvality exkrementů!

Nejlepší odpověď
anonym

Asi v první řadě revizi bankovních kont zbohatlíků. Občas by byl velký problém prokázat, že se jedná o majetek poctivě nabytý. A začala bych právě od vlády, pana prezidenta, poslanců …
Mám takový dojem, barbakane, že bychom tím došli k revizi úplně stejného svinstva.

Další odpovědi
Andělé

Revizi pro samotnou vládní smečku…

dudu

Při zvažování návrhů dalších daní a poplatků nezapomeňte, že vláda má již tzv. na stole nové náměty, např. certifikace energetické náročnosti domů nezbytné při jejich případném prodeji, zvýšení poplatků za odvoz a zpracování odpadků nebo uvalení ekologické daně na auta vyrobená po roce 2007 a následně i na auta ještě nevyrobená. Lukrativní je též návrh na daň ze záchodů a zavedení daně z obžerství týkající se všech, které se nespokojí s pastvou na zatím zaplevelených mezích a ladech ponechaných pozemcích. Něco údajně připravují též v Bruselu.

suaeda

Při důkladné revizi by se asi nic nedohledalo. U nás jsou velice dobře nastavené zákony „pro někoho“. Jeden příklad za všechny. Nabyté majetky se dají dobře „převexlovat“ na jiné příbuzné a ti jsou při samotné revizi již nepostihnutelní. V jiných státech jsou kontrolováni na základě zákona všichni.
Heslo při zvolení vlády bylo: škrty, škrty, škrty. Nyní se změnilo na: daně naně, daně naně, daně naně. Co bude následovat?
Přemýšlím zda by pro mně nebylo jednoduší se přebarvit na tmavo a „govorit ako menšina“. Snadněji bych přežil.

mosoj

Tak to jsi ještě nevyjmenoval vše.
Bez legrace. Ještě bude uhlíková daň a bude zahrnuta v ceně uhlí tak jako je zahrnuta spotřební daň v pohonných hmotách.

Ono měření vypouštěných emisí v domácnosti je jaksi nadlidský úkol, tak jak se o to mminulé vlády snažily.