Avatar uživatele
anonym

Máte nějaký svůj osobní rekord?

Třeba v jídle,pití v sexu atd.?!
Já,třeba,snědl 12 vajíček na měkko,vypil 27 piv(bez újmy ) a … nebudu se vyjadřovat.Lidi by mi záviděli! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, hanny 2, Drap před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každý máme své rekordy, a je jen na nás kdy je překonáme
Já mám v jídle 1 vajíčko, v pití 2dcl piva , a v sexu, se taky nebudu vyjadřovat, ale stejně by mě asi nikdo nezáviděl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Ano mám – potřebovala jsem trochu zhubnout a dnešním dnem jsem dosáhla váhy ještě o 1 kg méně než jsem původně plánovala.
A ten rekord?Tuto váhu jsem měla naposledy tak před 30-ti lety!

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?terry, Damiana Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je to jednoduché: patrím medzi služobne najstarších vo svojej profesii na Slovensku, čoskoro to bude 50 rokov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Co mě tak napadá, tak hluboký spánek 15 hodin v kuse. Ne, nebyla jsem na žádné pařbě, šla jsem spát normálně ve 2 ráno a probudila se v 5 odpoledne, kdy zhrozená mamka už přišla z práce domů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

pulmaraton jsem ubehla za 1h 48minut,6km za 28minut.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Asi před 20 lety jsem zadržoval dech – jen tak z pezíru. Jednou jsem zadržel dech pod vodou na 2 minuty a vyhál metr piv, které nikdy nepřitekly, ale rekord mám 200 sekund. Pak mě to nějak přestalo bavit. Jo a ještě jeden rekord : složil jsem si písničku za 7 minut a je poslouchatelná, ale to už mi asi věřit nebudete…bohužel…/ je na uložto/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hele, to je za loňský rok nebo od revoluce?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Tak osobni rekord má každy ve všem :)
Jinak ted mě nic extra nenapadá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek