Máte nějaký svůj osobní rekord?

Třeba v jídle,pití v sexu atd.?!
Já,třeba,snědl 12 vajíček na měkko,vypil 27 piv(bez újmy ) a … nebudu se vyjadřovat.Lidi by mi záviděli! 😁

Nejlepší odpověď
Drap

Každý máme své rekordy, a je jen na nás kdy je překonáme
Já mám v jídle 1 vajíčko, v pití 2dcl piva , a v sexu, se taky nebudu vyjadřovat, ale stejně by mě asi nikdo nezáviděl

Další odpovědi
hanny 2

Ano mám – potřebovala jsem trochu zhubnout a dnešním dnem jsem dosáhla váhy ještě o 1 kg méně než jsem původně plánovala.
A ten rekord?Tuto váhu jsem měla naposledy tak před 30-ti lety!

led

Je to jednoduché: patrím medzi služobne najstarších vo svojej profesii na Slovensku, čoskoro to bude 50 rokov.

RyuzakiKate

Co mě tak napadá, tak hluboký spánek 15 hodin v kuse. Ne, nebyla jsem na žádné pařbě, šla jsem spát normálně ve 2 ráno a probudila se v 5 odpoledne, kdy zhrozená mamka už přišla z práce domů…

pizlicka

pulmaraton jsem ubehla za 1h 48minut,6km za 28minut.

Elk

Asi před 20 lety jsem zadržoval dech – jen tak z pezíru. Jednou jsem zadržel dech pod vodou na 2 minuty a vyhál metr piv, které nikdy nepřitekly, ale rekord mám 200 sekund. Pak mě to nějak přestalo bavit. Jo a ještě jeden rekord : složil jsem si písničku za 7 minut a je poslouchatelná, ale to už mi asi věřit nebudete…bohužel…/ je na uložto/.

anonym

Hele, to je za loňský rok nebo od revoluce?

Lukasy

Tak osobni rekord má každy ve všem :)
Jinak ted mě nic extra nenapadá.