Avatar uživatele
Miroslavst

Máte nějaký recept na to, abyste si zapamatovali kde jste zaparkovali svoje auto nebo ho také hledáte?

Když přijedete do cizího města, jak si zapamatujete v kterém místě jste nechali zaparkované auto?
Stalo se vám, že jste jej pak hledali? Nebo na něj prostě zapomněli?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/222890-otec-jensona-buttona-zapomnel-ze-zaparkoval-sve-ferrari-v-jinem-meste.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? magicm18, Jahoda, BEAES, flodur, anonym, bobánek, Travis před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já si to napíši na papírek, v které ulici jsem ho zaparkovala. Kdybych náhodou zapomněla, kde ta ulice je, zeptám se kolemjdoucích – mám to přeci napsaný na papírku.

Auto jsem hledala několikrát a od té doby si to pro jistotu zapisuji. Většinou si to sice dobře pamatuji, ale za to zapsání nic nedám :)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
flodur

Stalo se mi to několikrát tak si raději beru auto sebou.

Zdroj: http://www.ko­mik.cz/dir_obraz­ky/tn_reakce_na_ce­ny_benzinu.gif

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Mně spíše dělá problém auto najít u super-hyper, než v ulicích. Tam už jsem hledala auto několikrát, takže jsem se naučila si pamatovat orientační body, popřípadě písmenka nebo jako ve školce symboly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to já přišla už několikrát domů pěšky a divila jsem se kde mám auto..... a pak mi došlo, že zůstalo u obchodu, no prostě obcházím obchody a pak jdu nejkratší cestou domů
ale jedna věc mě štve, že pro něj musím jít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Většinou hledám auto v garáži hypermarketu,nebo na parkovišti.Nedávno jsem se ptal 10letého syna,jestli si nepamatuje kde parkujeme,odpověděl mi že vedle stříbrnýho bavoráka:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pravidelně hledám auto na větších parkovištích u větších obchodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když je nejhůř, tak se auta zeptám kde je a ono mi třeba zatroubí či pošle souřadnice. Ale to tam je víc pro záchranáře až by mne hledali aby mne rychleji našli.
Ale občas se stane, že nevím přesně kde jsem ho zaparkoval, tak chvilku pobíhám, ale zpravidla najdu. když ne, tak se zeptám policie, oni vědí kde parkuje kolikrát lépe než já. Jen tem poplatek za parkování je trochu vyšší než obvykle, nicméně hlídané parkoviště je hlídané parkoviště.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek