Drap

Máte nějaký plán na duchod ?

já se budu řídit podle tohoto :
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/688574522
omlouvám se, chybička se vloudí

Nejlepší odpověď
led

To je neviditeľný dôchodok? Alebo len utajený plán?
Doplňuji:
Chápem, že tento plán bolo treba utajiť. Čo keby na podobné riešenie došlo ďalších niekoľko tisíc dôchodcov čakateľov.

Další odpovědi
briketka10

tak nějak bych to taky udělala, ale jen kdybych nebyla na cele s cikánkama joj to néé ☹

redy

Tak to má být,tak je to správné

tom004

Přistupuješ k tomu naprosto zodpovědně. To se mi líbí. 🙂

fablen

kde nic není, ani smrt nebere?

anonym

Drape,ty mi čteš myšlenky.I já to mám v plánu,jen nevím,jaký zločin mám provést.Poradíš?!

Mapel

Ano, je to rezervní plán poslední záchrany.

Jináč moje představa je dílnička vedle zahrádky. Za pěkného počasí na zahrádce a při nečasu v dílničce a večer ten internet.

Conchus

Taky jsem měl před řadou let podobný plán. Dokonce jsem ho s velkým úspěchem realizoval. Měl jsem smůlu. Nechytli mě a teď nevím co s majetkem.