máte nějaký osvědčený recept jak na nachlazení?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Natočte si do umyvadla vodu /teplou jak nejvíc snesete a ponořit ruku až nad loket a nechte až začne voda chladnout a totéž pak s druhou rukou. Pak vypijte teplý čaj s citronem a medem a zabalte se do deky a vlezte pod peřinu . Snažte se usnout. Můžete několikrát opakovat. Uleví se vám.

Další odpovědi
myšpulín

Zázvorový nebo lipový čaj, ležet v posteli a potit se a potit se.

verka

Jednoduchou česnekovou polévku, hodně česneku i jiného koření zalít horkou vodou a pojídat až do zpocení, pak zalézt do postele.

Miroslavst

Vypotit se. Na bolení v krku se říká, pokud je v začátku, tak zmrazit-např. nanukem. Ale jen pokud je v začátku.
Jinak já na nachlazení pokud už je propuklé tak beru Paralen dva ráno, v poledne a dva večer. Pokud paralen nemůžeš, zkusil bych alespoň stopgrip či jiné podobné sáčky, které se zalijí horkou vodou a horké se pijí. Ale pozor i ty mohou obsahovat paracetamol.

BEAES

Velmi dobrý je čaj se skořicí, má zahřívací účinek a dokáže se s chřipkou poprat. Je také plná antioxidantů.

elektrikář

Používám šípkový a lipový čaj hodně citronu a aspirin.