Avatar uživatele
Tizh19

Máte nějaký oblíbený film, který jste viděli několikrát a ještě se na něj podíváte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, Bad Wolf před 3678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

jistě a ne jeden,ale nechtěj po mě seznam,byl by celkem dlouhý

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Všechny filmy s Menšíkem, Bohdalkou, Janžurkou nebo s Růžičkovou. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Apocalypto a další 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podraz a Tanec s vlky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Donny Darko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Terminátor 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Je jich spusta,teď zrovna mě napadá Tenkrát na západě,Fantom opery,Vlasy,Sez­namte se Joe Black,Jméno růže,Bílý tesák,Sedm let v Tibetu,Osm statečných.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Anglický pacient
Magnolia
Obvyklí podezřelí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Královna Alžběta (1998) a s těch novějších Avengers, John Carter: Mezi dvěma světy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bad Wolf

Vyšší princip. Poprvé jsem ten film viděla na základní škole, když nám byl promítnut. Pamatuji si tu dětskou nudu na začátku, ale potom jsme pana učitele prosily, abychom mohly film dokoukat i když byl konec hodiny. Dost mě ten film ovlivnil, tak jako pan Karel Kryl.
Doplňuji:
Tak, a co se mně vybaví: Ace Ventura: Zvířecí detektiv, Návrat do budoucnosti (všechny tři filmy), Nekonečný příběh (pouze první film), Sirotčinec, Lovci dinosaurů, Jurský park (všechny filmy, ale hlavně ten první), A.I. Umělá inteligence, Cesta do pravěku, Jumanji, …

Upravil/a: Bad Wolf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Jsou takové! Ještě černobílé jako Cesta do hloubi študákovy duše a Škola základ života nebo Dívka v modrém. Werichovy Pekařův císař a Byl jednou jeden král, Tři oříšky pro Popelku nebo věci od Chytilové a z těch zahraničních mě napadá Muž z Acapulca s Belmondem nebo Chaplinovy filmy (Světla ramp, Moderní doba). Jo, najdou se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek