dougie

Máte nějaký návrh na proslov narozenin své babičce,otci,matce…

Potřebuji do školy,ale nevím si s tím rady.

Nejlepší odpověď
Rocker

Babi,všechno nelepší k narozeninám,tady máš od nás zase bačkory a šišku salámu:-)

Další odpovědi
fablen

Milá babičko, dnes nastal Tvůj velký den, kdy se zde všichni scházíme k Tvým 79. narozeninám. Přeji Ti za všechny zde přítomné hlavně hodně zdraví a štěstí, mnoho radosti a veselých chvil s námi dětmi a ať se zde všichni za rok opět v plném počtu sejdeme na oslavě Tvých kulatých narozenin.