Drap

Máte nějaký návod na život ?

Myslím, že tento stojí za zamyšlení
http://letecka­posta.cz/605281207

Nejlepší odpověď
hanulka11

Drape ,to bylo moc pěkné – také se snažím, abych nežila nadarmo .

Další odpovědi
briketka10

říkám pořád, že žiju tak, jako kdyby byl každý den mým posledním :DD

anonym

Drape, moc pěkná prezentace!
Každý den dělám, co můžu, aby tento den nebyl tím posledním. Někdy vědomě, někdy nevědomky, ale zatím jsem se vždy překulil do dne následujícího. A doufám, že se mi to bude ještě hodně dlouho dařit! To přeji Vám všem, kteří toto vlákno budete číst! :)