Avatar uživatele
anonym

Máte nějaký fígl na trhání obočí aby místo nezrudlo a neoteklo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, aramah, Neonka před 4861 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Bolest lze zmírnit vytrháváním po koupeli – kůže je uvolněná, prohřátá a ochotna se chloupků vzdát. Začátek obočí poznáme tak, že tužku přiložíme k okraji nosu a směrujeme ji přes vnitřní koutek oka k čelu.

Obočí vytrháváme vždy zespodu, nejlépe prudším pohybem – nikdy jej nevytrháváme v protisměru růstu (chloupky by mohly začít zarůstat)! Nikdy také nevytrháváme obočí na horním okraji – pokud roste horní okraj do špičky, tuto špičku pouze protrháme, nesmíme jej úplně odstranit. Docílili bychom tím snížení nadočnicového oblouku a opticky by obočí pokleslo. Tvar obočí by měl být hrubší nad vnitřním koutkem oka a postupně by se měl zužovat směrem ven doztracena tak, aby zvýrazňoval nadočnicový oblouk.

Zdroj: http://www.mi­neralfit.cz/kos­metika-clanek/zamereno-na-oboci-165/#article-body

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Já kdysi přikládal do kamen a ony nechtěly hořet. Pak jsem otevřel horní víko a nic se neděje. Tak jsem se podíval tím vrchním víkem a najednou to chytlo.
Obočí bylo pryč, strniště na hubě taky.
Podle tvého požadavku obočí neoteklo-otekla celá huba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl