Máte nějaký fígl na trhání obočí aby místo nezrudlo a neoteklo?

Nejlepší odpověď
BEAES

Bolest lze zmírnit vytrháváním po koupeli – kůže je uvolněná, prohřátá a ochotna se chloupků vzdát. Začátek obočí poznáme tak, že tužku přiložíme k okraji nosu a směrujeme ji přes vnitřní koutek oka k čelu.

Obočí vytrháváme vždy zespodu, nejlépe prudším pohybem – nikdy jej nevytrháváme v protisměru růstu (chloupky by mohly začít zarůstat)! Nikdy také nevytrháváme obočí na horním okraji – pokud roste horní okraj do špičky, tuto špičku pouze protrháme, nesmíme jej úplně odstranit. Docílili bychom tím snížení nadočnicového oblouku a opticky by obočí pokleslo. Tvar obočí by měl být hrubší nad vnitřním koutkem oka a postupně by se měl zužovat směrem ven doztracena tak, aby zvýrazňoval nadočnicový oblouk.

Zdroj: http://www.mi­neralfit.cz/kos­metika-clanek/zamereno-na-oboci-165/#article-body

Další odpovědi
Miroslavst

Já kdysi přikládal do kamen a ony nechtěly hořet. Pak jsem otevřel horní víko a nic se neděje. Tak jsem se podíval tím vrchním víkem a najednou to chytlo.
Obočí bylo pryč, strniště na hubě taky.
Podle tvého požadavku obočí neoteklo-otekla celá huba.