Pokročilý

Máte nějaký fígl, aby byl bramborový salát ještě lepší?

Co přidat navíc či jak postupovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím co vše do něj dáváš, já třeba někdy přidávám syrové barevné papriky, mleté čilí, syrová jablka, nakládané houby, měkký salám..Dělám s majonézou (tatarkou) i bez (s lákem z okurků), je toho moooc a salát nemám nikdy stejný ))
Spíš než fíglem to zkrátka řeším surovinami. A mám na výběr, poněvadž mi chutná lehký salát - kolik brambor, tolik zeleniny )

Další odpovědi:

Zlatý

Bramborový salát přes rok dělám normálně,sterilovaná zelenina a okurky, majonéza, hořčice, cibule.
Na štědrý den si dávám víc záležet,přidám vejce natvrdo uvažená,šunku na nudličky,cibuli orestovanou na sádle,a taky ho udělám řidší než obyčejně,tekutina se stejně vsákne a salát trochu zhoustne.

Bronzový

Dáváme na kostičky nakrájené, oloupané jablko a čerstvě uvařený, ještě teplý celer taky nakrájený na kostky.Zamíchat a nechat odležet.Dodá to salátu tu správnou chuť. :-)

Bronzový

Já do něj dávám nakonec nastrouhané jablko a pak jde uležet do chladu.

Zlatý

Domácí majonéza (!), trochu láku z okurek, lžíce plnt. hořčice a lžíce worchesteru Heinz. Cibuli dávám bílou a spařenou. Základ: brambory, vejce, okurka, šunka od kosti nebo prosciutto cotto, celer a mrkev vařené ve sladkokyselém nálevu - ne z okurek, ale obyč. Sůl a pepř. Je tak dobrý, že zadělávám v lavóru a musím vyrábět průběžně v roce...:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.