lensen

Máte nějaký dobrý recept do domácí pekárny?A nemusí být jen na chleba.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zpočátku jsem různě experimentovala – tady jsou asi nejlepší recepty :
http://domaci­pekarny.dama.cz/re­cepty.php
Od pokusů už jsem upustila, ale domácí chléb si peču stále. Používám směs „Celozrnný chléb“ z Penny a přidávám lžíci kmínu, lžíci lněného semínka a dvě lžíce slunečnicových semínek.
Škoda, že se nadají přenášet i vůně, právě se mi jeden dopekl 🙂

Další odpovědi
elektrikář

Není špatný ani recept na mazanec přidávali jsme oříšky a kandované ovove a hrozinky. Dá se to také péct v chlebíčkové formně a po vychladnutí přelít citronovou polevou,.

Doplňuji:

Je dobrý i chleba pečený se škvarky, nebo vlašskými ořechy.