Danča84

Máte nějakou zkušenost s tímto výrobkem? Sendvičovač 3v1

http://www.elektro-eshop.eu/elektro-eshop-eu/eshop/11-1-DOMACI-ELEKTRO/72-2-KUCHYNSKE-SPOTREBICE/5/41-SENDVICOVAC-3-V-1/download#anch1
Líbí se nám s manželem, že má snad jako jediný na trhu čtvercové ploténky na sendviče, plus se dají vyměnit za vaflovací a grilovací ploténky. Jen se nám nezdá ta značka, nikdy jsme o ní neslyšeli. Poradíte nám prosím někdo, je to kvalitní výrobek, nebo nějaká „čína“?
Doplňuji:
Děkuji Hanulce i Jikrovi. Ono prý už i Etu koupila firma Hyunday a její kvalita tím podstatně klesla. Kde jsou ty doby, kdy naše babičky a maminky měli Etu, nebo pračku Tatramatku od svatby kolik desítek let, než si pak víceméně z rozmaru koupili modernější, že… Prodavačka v jednom obchodě nám řekla, ža se vyrábí 2 druhy zboží – do letáků v Asii to nekvalitní levné, a to opravdu kvalitní jinde, i když je to stejná značka! Šlo mi jen o to, jestli ten toustovač nebude víc k vzteku než k užitku. Jinak Českou značku Bravo jsme viděli v kamenném obchodě kolem 800,– a již ošvindlovanou Čínskou Etu kolem 1200,–. Šli by jsme bývali do Brava, ale má sendviče do trojúhelníků a to nechceme. Toto je jediný, co má čtverce + vafle + gril.

Nejlepší odpověď
Jikra

A doplním hanulku:Značkový a taky bude z Číny!

Další odpovědi
hanulka11

dneska se vyrábí všechno v Číně, nad značkou bych se nepozastavovala …za těch pár korun co stojí… vám službu udělá ,pokud chceš značkový dáš i přes dva tisíce

Banshee

Ještě bych doporučila mrknout se na stránky heureka.cz Pokud tam najdete přímo tento výrobek, můžete se o něm mnohé dozvědět přímo od lidí, co si jej koupili.

Zdroj: www.heureka.cz

garwa

Ahoj, mrkni http://sendvi­covac3v1.cz/pra­ce-se-sendvicovacem/. Jen taková inspirace, co všechno dělat v sendvičovači.