Máte nějakou zkušenost s obilným mlékem?

Pokud ano, vyráběli jste si ho sami nebo bylo zakoupené?

Nejlepší odpověď
Damiana

Já mám zkušenost dobrou. Měla jsem ho coby banánový koktejl s medem a skořicí v jedné vegeratariánské restauraci a bylo to dost dobré. Pak jsem si ho udělala doma (zalila jsem jemné ovesné vločky vařící vodou, nechala nabobtnat a to jsem rozmixovala – necedila jsem, jen jsem ho naředila, ty kousíčky mi tam neva), ochutila pistáciovým Moninem a chutnalo to i manželovi. Jako změnu a ozvláštnění jídelníčku, proč ne. Viděla jsem ve zdravé výživě už i instantní – ovesné a rýžové, ale není to složité připravit, já ty instantní věci nemám moc ráda.:-)

Další odpovědi
anonym

ano mám a nepřeju ti to vidět.
Dva dny jsem se svíjel v křečích, celý plat šel na papír, no děs. A ještě dnes chodím s nohama roztaženýma :DDD

www

Narosto žádné.

huxa

ach ti vegetariáni, kolik kvůli ním bude muset zemřít rostlin a kamenů? :((

balca

huxa: snad ach ti vegani ne ? :D