ahold

Máte nějakou zkušenost s klikáním na eRmail?

Nejlepší odpověď
Drap

Rozluč se s myšlenkou, že by šlo na klikačkách něco vydělat.

Další odpovědi
gecco

Ne – ale podle mne jde o ´podvod´ – nedostaneš ani ´ň´…
😉
Podle rozumných netových hodnocení je tomu zrovnatak…

pusinka50

Mnohokrát již zodpovězeno.

Ano mám zkušenost. Před vícero lety jsem na to nalítla (pravé osobní údaje jsem ale nedala). Nejdříve posílali třeba i 3 ermaily denně. Za většinu byla odměna 1 Kč, za některé i 2 Kč. Po několika týdnech začal chodit ermail 1× denně, poté dokonce jen pár dní v týdnu, odměna činila 0,50 haléřů. Slibovaný dotazník s vyšší odměnou jsem dostala jen 1×. Takže jsem zasílání zrušila.

Četla jsem někde v diskuzích, že není šance dostat nějakou odměnu, protože po dosažení např. 1.000 Kč posunou okamžitě „laťku“ odměny na 2.000 Kč, čili si nemůžeš vybrat 1.000 Kč, ale bojovat o 2.000 Kč, po dosažení stejný systém, zvýší pak hranici na 3.000 Kč atd.atd.

Každopádně při odměně 0,50 hal. za ermail, který ti chodí jen 3× týdně, si vyděláš 1.000 Kč až za několik let.

Hlada

Ano, mám. Funguje to tak, jak má. Je to cílená reklama někdy i na zajímavé věci. Nevzpomínám si ale, že bych prostřednictvím eRmailu někdy něco koupil.