Sůwa

Máte nějakou zkušenost s e-shopy s potravinami a potřebami pro domácí zvířata?

Já mám od včerejška jednu celkem pozitivní zkušenost, ale nerada bych někoho ovlivnila. Dáváte mimo dovozného ještě i zpropitné?
Doplňuji:
Já právě nic nedala, tak abych nebyla trapná 🙂. Moc by mne zajímalo s kterými e-shopy jste spokojeni, ale zas aby to někdo nebral jako reklamu. V nejhorším bych prosila info vnitřní poštou, jedná se o oblast Praha město.
Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Conchus

Mám dobrou zkušenost. Mají standardní značkové zboží. Za co dáváte spropitné. Ten člověk je přece placený svým zaměstnavatelem. Snad dám v restauraci, ale to se musí „vytáhnout“.

Další odpovědi
terry

Pro zvířata kupuji v e-shopu celkem často.
Tringelt řidiči dávám jak kdy, podle situace. Dovozné v hotovosti neplatím. Pouze vyjímečně.

hanny 2

Ano,nakupuji,vždy vše v pohodě – adresu jsem Ti poslala ve zprávě.Vozí mi to přepravní společnost,platím dobírkou,nějak to vždycky zaokrouhlím.